Czyżby ujawniono nową kierownicę Logitech dla PlayStation 4?

Wszyscy lubimy grać w Gran Turismo na kierownicy, ale niestety nie wszyscy mamy taką możliwość. Logitech najprawdopodobniej przygotował nowy model kierownicy dedykowany PlayStation 4.

W sieci pojawiły się bardzo interesujące informacje wraz ze zdjęciami na temat kierownicy Logitech G29, która miałaby być następcą uznanego i popularnego modelu G27. Jeżeli tylko nudzi Was Project CARS albo Driveclub na DualShocku 4, to jest to oferta dla Was.

Na serwisie Maxconsole został opublikowany rosyjski certyfikat G29. W tym samym wpisie pojawiły się również dwa pierwsze zdjęcia tej efektownej kierownicy.

Gran-Turismo-7-1024x576-ee71d5dfe85b2b0e

Logitech G29 nie będzie większą rewolucją, ale kontynuacją lubianych i cenionych rozwiązań.

Najnowszy model, jeżeli okaże się być prawdziwym, zostanie obszyty świetnym materiałem, otrzyma nowy logotyp firmy Logitech oraz klasyczne przyciski funkcyjne. To właśnie one mogą przemawiać za tym, że kierownica będzie przeznaczona tylko dla PlayStation 4.

Trzeba podkreślić, że przód urządzenia przypomina nieco Driving Force GT, które jest przeznaczone tylko dla użytkowników konsol stacjonarnych. Logitech już kiedyś informowało, że planuje zaprzestać produkcji kontrolerów do konsol stacjonarnych, ale najwyraźniej ilość sprzedanych PlayStation 4 zadziałała na wyobraźnię firmy.

[dzięki – http://www.eurogamer.net/articles/2015-05-22-is-this-the-new-logitech-wheel-for-the-playstation-4]

Logitech G29 2

Logitech G29

[interaction id=”5556f3a140f2c57e041d5879″]

Written By
More from Patryk

Sprawdź 3 gadżety, które poprawią jakość rozgrywki na konsolach Xbox

Przygotowano zestaw przydatnych gadżetów dla konsoli Xbox One od firmy Natec Genesis,...
Read More