Czyżby szykowano podwyżkę subskrypcji PlayStation Plus?

Czyżby w przyszłości miała nastąpić podwyżka ceny subskrypcji PlayStation Plus? Pojawiły się nieoficjalne informacje, które mówią o podwyżce kwartalnej i rocznej subskrypcji.

Oferta PlayStation Plus w ostatnich miesiącach pikowała w dół względem Games with Gold, ale w sierpniu gracze w końcu otrzymają świetną grę AAA w postaci Lara Croft and the Temple of Osiris. W sieci pojawiły się jednak niepotwierdzone informacje o rzekomych podwyżkach cen abonamentu Sony.

Japoński koncern, zdaniem anonimowego pracownika, ma podnieść wkrótce ceny kwartalnej oraz rocznej subskrypcji PlayStation Plus. Nowa cena ma wynosić około 66 złotych (teraz 59 zł) dla kwartalnego PlayStation Plus. W przypadku rocznej subskrypcji cena ma wynosić nawet około 250 złotych, gdzie obecnie płacimy 195 złotych.

Sony ponoć z uwagi na rosnący kurs dolara do euro ma zmienić ceny abonamentu PlayStation Plus. Jeżeli mowa o lokalnym rynku, to z pewnością negatywnie wpłynie to na liczbę subskrybentów w naszym kraju. Ceny zmienią się znacząco, a więc wielu może zaprzestać korzystać z tej funkcji.

ps plus wall

[interaction id=”5562f34328430a5757ca7b98″]

Written By
More from Patryk

Tomasz Karolak zagra Geralta w filmie Wiedźmin?

Jest wielu aktorów zza granicy, którzy mogliby wcielić się w rolę Geralta...
Read More