Czyżby Dying Light 2 było za mocne dla PlayStation 4 i Xbox One?

Dying Light odniosło ogromny sukces, z którego oczywiście jest zadowolone studio Techland. Co z kontynuacją tej świetnej gry? Chyba nie na PlayStation 4 i Xbox One.

Dying Light 2 może być zbyt wymagające dla konsol Xbox One oraz PlayStation 4. Tak przynajmniej stwierdził Tymon Smektała, główny prodcent gry, który wypowiedział się na ten temat. Jego zdaniem kontynuacja będzie ogromnym projektem, którego mogą nie podźwignąć obecne konsole.

”Naturalnie, nie rozmawiamy jeszcze o grze Dying Light 2, po prostu jest na to zbyt wcześnie. Mamy sporo ambitnych pomysłów, więc najpierw musimy sprawdzić, czy da się je zrealizować na obecnej generacji konsol.

Musimy również upewnić się, że nasze pomysły rzeczywiście są tak dobre, jak nam się wydaje, a zatem powinniśmy najpierw stworzyć prototypy i poeksperymentować. Myślę jednak, że mamy jasną wizję, w którym kierunku popchnąć markę i jak rozwinąć uniwersum Dying Light.”

Studio Techland aktualnie pracuje nad dodatkiem DLC The Following do gry Dying Light. Jest to forma podziękowania graczom za okazane wsparcie i zainteresowanie grą. Dodatkowa zawartość wprowadzi nową miejscówkę oraz możliwość jazdy pojazdami.

Dying Light 2 to pieśń przyszłości, ale jeżeli Techland fajnie dobierze miejscówkę gry, zaprojektuje inne, większe miasto z obszarami pozamiejskimi, to druga część może być wspaniałym doświadczeniem. Osobiście czekam, nawet do momentu wejścia na rynek nowych konsol.

[dzięki – http://www.videogamer.com/ps4/dying_light/news/dying_light_2_may_be_too_ambitious_for_ps4_and_xbox_one.html]

 

[interaction id=”555e017a28430a5757aee890″]

Written By
More from Patryk

Scalebound, Quantum Break i Crackdown 3 zabraknie na E3 2015

Xbox One będzie miał najmocniejszy line-up gier na tegorocznym E3, ale zabraknie...
Read More