Czyt to już koniec Kojima Productions? Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain ostatnią grą tej ekipy

Saga niedomówień i nieporozumień na temat studia Kojima Productions powoli dobiega końca. Z relacji jednego z pracowników, ekipa praktycznie już została rozwiązana.

Akio Otsuka to jeden z aktorów, który podkładał głos w grze Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain. Jest on źródłem informacji na temat przyszłości, a raczej końcu studia Kojima Productions. Jego zdaniem, praktycznie już teraz ekipa została rozwiązana.

Otsuka napisał na swoim Twitterze, że jego praca nad serią Metal Gear Solid się kończy. W swoim życiu zawodowym przyjemność obcowania z Metal Gear Solid było dla niego wspaniałym doświadczeniem. The Phantom Pain jest grą niesamowitą, co stanowczo podkreśla i jest przekonany, że będzie to najlepsza część tego wybitnego cyklu gier akcji.

Plotki i pierwsze informacje o rozpadzie Kojima Production pojawiły się już jakiś czas temu. Samo Konami specjalnie się z tym nie kryło, jednocześnie usuwając logotyp studia i nazwisko Hideo Kojimy z większości nowych gier, nad którymi pracował. Wielki producent i jego studio zostanie zatem rozwiązane, ale ich wspaniałe dzieła będą z nami przez lata.

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain debiutuje na rynku już 1 września na PlayStation 4, Xbox One, Xboksa 360, PlayStation 3 i komputerach osobistych.

[dzięki – http://www.videogamer.com/ps4/metal_gear_solid_5_the_phantom_pain/news/kojima_productions_has_disbanded_claims_metal_gear_solid_5_voice_actor.html]

kojima productions

ground zeroes gif

Written By
More from Patryk

Gameplay z gry Tekken 7 – Yoshimitsu w akcji!

Jeżeli mało Wam materiałów z gry Tekken 7 i nie możecie się...
Read More