Czy premiera The Last of Us Remastered zostanie przesunięta?

Mimo tego, że nie tak dawno firma Sony potwierdziła, czy też ogłosiła datę premiery The Last of Us Remastered, a tymczasem pojawiają się pierwsze plotki na temat przesunięcia tej daty. Czy okażą się prawdą?

Plotki często mają w sobie ziarno prawdy. Czy i tak będzie tym razem?

Plotki pochodzą z Nowej Zenlandii, a dokładniej z sklepu Mighty Ape, który poinformował swoich klientów, że spodziewana dostawa The Last of Us Remastered przewidziana jest na 7 sierpnia. Z tego wynika, że premiera miałaby się opóźnić prawie o miesiąc, przypomnijmy, że jak na razie planowany termin wydania wersji gry na PlayStation 4 to 13 czerwca. Do tej pory ani Sony, ani studio Naughty Dog nie potwierdziło tych doniesień.

The Last of Us to interaktywny survival horror, który łączy w sobie grę akcji i element przygodowe. Odpowiedzialne za tę grę było studio Naughty Dog, które wcześniej pokazało swój kunszt tworząc między innymi serię Uncharted. Poza kampanią główną dla jednego gracza twórcy dali graczom do dyspozycji tryb multiplayer, który zawiera dwa tryby: „Ocaleni” i „Walka o zapasy”. Różnią się one tym, że w tym pierwszym trybie gramy do pierwszej śmierci, a w drugim po polegnięciu mamy możliwość powrotu do zabawy. The Last of Us zadebiutowało 14 czerwca 2013 roku na PlayStation 3 i z miejsca podbiła serca wielu graczy. Potwierdzeniem tego są liczne nagrody oraz 6 mln sprzedanych egzemplarzy.

More from Mikołaj Ciesielski

FIFA 16- poznaliśmy ścieżkę dźwiękową

Premiera gry FIFA 16 zbliża się wielkimi krokami. EA Sports odkrywa kolejny...
Read More