Czy nowa gra studia Guerilla Games pójdzie w ślady Wiedźmina?

Studio Guerilla Games znane jest z sławnej serii Killzone. Ludzie z tego studia odpowiedzialni byli również za ostatnią odsłonę, czyli za Killzone: Shadow Fall, jeden z tytułów startowych na PlayStation 4. W tej produkcji twórcy pokazali przede wszystkim, że są w stanie dużo wycisnąć z najnowszej konsoli firmy Sony.

Wiemy już, że najnowsza produkcja Guerilla Games nie będzie kolejnym Killzonem. Czy nowa gra, która być może rozpocznie nową serie, odniesie sukces?

To, że Guerilla Games pracuje nad nową grą, nie związaną z serią Killzone wiadomo już od 2010 roku. Jednak ciągle brakuje konkretnych informacji odnośnie gatunku, czy innych ważnych, tego typu informacji. Jednakże, jak zawsze w takich sytuacjach, pełno jest plotek. Najnowsza z nich zdradza, że Guerilla Games ma stworzyć grę, z otwartym światem, a wzorem dla nich ma być produkcja CD Projekt Red, czyli rodzimy Wiedźmin 3: Dziki Gon. Informuje o tym serwis OnlySP, który posiada informacja od pewnego człowieka posługującego się w serwisie społecznościowym Twitter pseudonimem Shinobi602. To właśnie on odpowiadając na jedno z pytań odnośnie najnowszej gry twórców serii Killzone odpowiedział, że ma być to coś na wzór wspomnianego Wiedźmina. Jak donosi OnlySP nie wiadomo, czy Shinobi ma na myśli rozgrywkę, czy wielkość świata. Można liczyć na otwartą strukturę świata, ponieważ nad najnowszą produkcją Guerilla Games pracuje również główny scenarzysta Fallout: New Vegas. Pozostaje tylko czekać, miejmy nadzieję, że więcej informacji na temat tej produkcji doczekamy się podczas zbliżających się targów E3.

[dzięki- OnlySP]

 

Tags from the story
, ,
More from Mikołaj Ciesielski

Powstanie trzeci sezon The Walking Dead

Telltale Games wybiło się na swojej pierwszej grze point- and- click, która...
Read More