Czy na komputerach osobistych Far Cry 4 będzie wyglądał najładniej?

Far Cry 4 to kolejna odsłona popularnej serii, za którą odpowiedzialna jest firma Ubisoft. W sieci opublikowano materiał prezentujący oprawę audiowizualną na komputerach osobistych.

Far Cry 4 pojawi się na konsolach nowej generacji i pozwoli nam na dużą swobodę podczas rozgrywki, właśnie za sprawą otwartej struktury świata.

Premiera gry Far Cry 4 zbliża się wielkimi krokami. Już za kilka dni będziemy mogli wyruszyć w odległą podróż do niezbyt przyjaznego Kyratu. Twórcy starają się jak najlepiej zareklamować swoją najnowszą produkcją i raz po raz raczą nas co raz to lepszymi materiałami wideo. Jeden z nich możecie podziwiać poniżej, ale jeśli nie jesteście posiadaczami komputera osobistego, to może on Was nie zaciekawić.

Poniższy materiał został przygotowany z myślą o graczach PC- towych i ma na celu pokazanie możliwości Nvidii, dzięki której Far Cry 4 będzie jeszcze bardziej realistyczny. Materiał pokazuje, że dzięki tej technologii w najnowszej odsłonie serii dzięki efektom HBAO+ możliwe będzie uzyskanie bardziej realistycznych cieni oraz odbić światła od różnych przedmiotów. Rzućcie okiem, bo trzeba przyznać, że rzeczywiście Far Cry 4 na niektórych komputerach osobistych będzie wyglądał po prostu niesamowicie.

Far Cry 4 zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4, Xboksa One, PlayStation 3 oraz Xboksa 360. Premiera gry zaplanowana jest na 21 listopada.

Tags from the story
, ,
More from Mikołaj Ciesielski

E3 2014- Mortal Kombat X z kolejnym gameplayem.

Mortal Kombat X to kolejna odsłona znanej serii bijatyk. Po emocjonującym trailerze,...
Read More