Czy będzie Wiedźmin 4? Marcin Iwiński z CDP RED twierdzi, że seria potrzebuje spokoju

CD Projekt RED absolutnie nie myśli w tym momencie o grze Wiedźmin 4. Seria potrzebuje odpoczynku, przyznaje to sam Marcin Iwiński.

Marcin Iwiński z firmy CD Projekt RED zdecydował się wypowiedzieć na temat przyszłości serii Wiedźmin na łamach Game Informera. Ewentualna czwarta odsłona serii musi poczekać, bo cykl zdaniem Iwińskiego potrzebuje przerwy i odpoczynku.

Marka zasługuje teraz na odpoczynek. Przez ostatnią dekadę zespół pracował nad mieczami, zamkami i średniowiecznymi słowiańskimi potworami. Sądzę więc, że nadszedł czas na pistolety, androidy i jakąś amunicję. I oczywiście nekropolię. Właśnie nad tym będziemy teraz pracować i się tym zajmować. – stwierdził Marcin Iwiński.

Sukces Wiedźmin 3: Dziki Gon jest niesamowity, ale bez większego sensu są teraz rozmowy o potencjalnej kontynuacji. Zdaniem Iwińskiego świat serii Wiedźmin jest ogromny, ale wydawanie rokrocznie gier z tej serii nie ma sensu. Potencjał jest duży, ale temat wymaga odpoczynku i zastanowienia.

Teraz CD Projekt RED będą koncentrowali się na produkcji i promocji gry Cyberpunk 2077. Ciekaw jestem, co im z tego wyjdzie i czy zbliżą się do poziomu oraz sukcesu gier z serii Wiedźmin?

[dzięki – http://www.gamespot.com/articles/dont-expect-witcher-4-anytime-soon/1100-6429507/]

 

[interaction id=”559bca54529840a30ea3bd63″]

Written By
More from Patryk

Galeria tapet z samochodami Lamborghini prosto z Driveclub

Twórcy gry Driveclub opublikowali w sieci tapety z samochodami Lamborghini, które wchodzą...
Read More