Czterech nowych łowców oraz Behemot już wkrótce trafią do Evolve

Evolve zadebiutowało na rynku w lutym. Twórcy cały czas wspierają swoją grę i zapowiedzieli czterech nowych łowców oraz jednego potwora, którzy już niebawem wskoczą na pole bitwy.

Akcja Evolve rozgrywa się w przyszłości i przedstawia polowania na potwory.

Na Evolve czekało wielu graczy. Choć gra nie okazała się rewolucją w swoim gatunku, to i tak zyskała sporą liczbę fanów, których na pewno ucieszy fakt, iż już niedługo będą mogli wypróbować czterech nowych łowców oraz zmierzyć się z nową bestią.

Nowi łowcy trafią do gry już 31 marca. Każda klasa otrzyma jedną nową postać. W przypadku klasy Assault będzie to Torvald, w klasie Trapper pojawi się Crow, szeregi medyków zasili Slim, a nowy Supportem zostanie Sunny. Pakiet z nowymi bohaterami kosztować będzie około 35 złoty.

Dla grupy graczy, którzy preferują rozgrywkę w skórze potwora atrakcji nie zabraknie, ponieważ oprócz łowców do gry trafi również Behemot, czyli ogromny i niezwykle silny potwór, którego poznaliśmy już przed premierą gry. Behemot kosztować będzie zainteresowanych około 68 złoty, jednakże jeśli zamówiliście grę przed premierą, to otrzymacie go za darmo.

Evolve zadebiutowało 10 lutego na komputerach osobistych, PlayStation 4 oraz na Xboksie One. Za wydanie gry w naszym kraju odpowiedzialna była firma Cenega.

[dzięki- http://www.videogamer.com/ps4/evolve/news/four_new_hunters_coming_to_evolve_on_march_31.html]

evolve_83

evolve_84

evolve_85

evolve_86

 

More from Mikołaj Ciesielski

Jak prezentuje się odświeżony Risen 3 na PlayStation 4? Rzućcie okiem na najnowszy trailer

Wszyscy zainteresowani zdążyli już zapewne zaznajomić się z trzecią odsłoną serii Risen,...
Read More