Czego oczekujecie od Watch Dogs 2? Ubisoft zbiera pomysły dla kontynuacji gry!

Watch Dogs trafiło na rynek w maju tego roku na wiele platform w tym PlayStation 4 oraz Xbox One. Producent gry, firma Ubisoft, już rozmyśla nad kontynuacją tego projektu.

Pamiętny zwiastun Watch Dogs z targów E3 niezwykle zachęcił graczy z całego świata.
Pamiętny zwiastun Watch Dogs z targów E3 niezwykle zachęcił graczy z całego świata.

W sieci pojawiły się informacje na temat Watch Dogs 2, a więc kontynuacji świetnego Watch Dogs, które trafiło na rynek w maju tego roku. Firma Ubiosft rozesłała do swoich fanów zapytanie o wzięciu udział w ankiecie. Dzięki temu każdy z Was może wyrazić swoją opinię na temat tego, co chcielibyście zobaczyć w drugiej odsłonie gry. 

Francuski gigant zainwestował ogromne pieniądze w marketing oraz promocję swojej najnowszej marki. Nie dziwi więc fakt, że zapowiedź kolejnej odsłony serii jest tylko formalnością. Zdaniem producenta uzupełnienie rzeczonej ankiety potrwa kilkanaście minut, ale pozwoli autorom na zapoznanie się dogłębnie z opinią graczy na temat projektu. Ubisoft pragnie usprawnić nową markę oraz poprawić wpadki pierwowzoru w domniemanej kontynuacji. 

Osobiście mnie to nie dziwi, że francuska firma prosi społeczność graczy o opinię na temat swojej gry. Tytuł jest jedną z nowych marek na rynku, która zdołała skupić na sobie ogromne zainteresowanie graczy. Rzeczona kontynuacja powinna więc rozwinąć formułę oryginału i wprowadzić nową jakość oprawy graficznej. Pamiętajmy o tym, że Watch Dogs było projektowane na starą generację konsol oraz PlayStation 4 i Xbox One jednocześnie. Nowa odsłona serii powinna więc koncentrować się tylko na konsolach nowej generacji, aby zapewnić nam najlepsze doznania z rozgrywki.

Miasto pod Twoją kontrolą!
Miasto pod Twoją kontrolą!
Written By
More from Patryk

FIFA 15 – stara generacja PlayStation kontra nowa!

Electronic Arts przygotowało FIFA 15 w wersji na nową generację konsol oraz...
Read More