Czasowo wstrzymano pobieranie DriveClub z PlayStation Plus

Dziś premiera gry wyścigowej DriveClub na PlayStation 4. Tytuł dostępny jest w pudełkowej wersji oraz specjalnej edycji PlayStation Plus. Ta druga została opóźniona.

Driveclub zaliczyło spore opóźnienie, ale właściciele PlayStation 4 nie mogą doczekać się tych fenomenalnie zapowiadających się wyścigów.
Driveclub zaliczyło spore opóźnienie, ale właściciele PlayStation 4 nie mogą doczekać się tych fenomenalnie zapowiadających się wyścigów.

DriveClub trafiło do oficjalnej sprzedaży, a zainteresowanie tym tytułem przerosło oczekiwania samych twórców. Tytuł zebrał bardzo dobre oceny w prasie, ale nikt nie spodziewał się, że edycja PlayStation Plus zostanie wstrzymana ze względu na niedogodności na serwerach gry.

Gracze w Stanach Zjednoczonych mogli się cieszyć edycją PlayStation Plus od wczoraj. Użytkownicy z Europy mieli ją otrzymać jeszcze przed południem, ale wszystko wskazuje na to, że tak się nie stanie. Ze względu na koncentrację na trybach wieloosobowych, serwery DriveClub nie wytrzymują. Autorzy gry przepraszają za niedogodności i pracują aktualnie nad wyeliminowaniem błędów.

”Rejestrujemy sporo aktywności i szerokie korzystanie z funkcji społecznościowych, co niestety niemal wyczerpuje możliwości naszej infrastruktury. Gdy serwery będą już działały normalnie, na pewno damy wam znać, kiedy będziecie mogli pobrać PS Plus Edition i aplikację My DriveClub.” – Paul Rustchynsky, producent gry.

Pełna wersja gry na PlayStation Network pojawi się jeszcze dzisiaj bez większych przeszkód. Wszyscy Ci, którzy zainteresowali się tym tytułem i wykupili członkostwo PlayStation Plus zmuszeni będą do cierpliwości. Więcej informacji już wkrótce.

Tags from the story
, , ,
Written By
More from Patryk

Andrzej Borowczyk oficjalnym komentatorem polskiej wersji F1 2014

W sieci opublikowano najnowszy zwiastun promocyjny gry F1 2014. Filmik koncentruje się...
Read More