Cudowne screeny oraz wzory okładek The Division!

The Division to jedna z najładniej zapowiadających się gier na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Tom Clancy’s The Division to kolejna gra sygnowana nazwiskiem znanego pisarza. Najnowsza odsłona będzie sieciową grą cRPG, a odpowiedzialne za ten tytuł jest studio Massive Entertaiment. The Division zmierza na komputery osobiste oraz na konsole nowej generacji. Premiera zaplanowana jest na przyszły rok.

Czy sieciowa gra sygnowana nazwiskiem znanego pisarza odniesie sukces? Dla serii to na pewno coś nowego, tak samo jak dla fanów.

Podczas prezentacji Tom Clancy’s The Division na targach E3 Ubisoft postanowił zaprezentować jak będą wyglądały okładki na każdą z platform, na którą zmierza The Division,czyli na PC, PlayStation 4 oraz Xboksa One. Trzeba przyznać, że okładki dobrze prezentują klimat, który mogliśmy poczuć w kilku fragmentach rozgrywki. Ponadto Ubiosft zaprezentował także trzy grafiki pochodzące z The Division. Rzućcie okiem.

Rozgrywka w The Division nastawiona jest na wieloosobową kooperacje. Wcielamy się w rolę agentów i próbujemy opanować sytuacje w zniszczonym mieście. Gra posiadać będzie otwarty świat, co umożliwiać będzie swobodną eksploracje i podejmowanie pobocznych zadań. Naturalnie istotnym elementem będzie walka, która ma przypominać tę, którą twórcy przedstawili w Tom Clancy’s Ghost Recon.

[dzięki- DualShockers]
More from Mikołaj Ciesielski

Co wyróżnia The Division z tłumu?

Tom Clancy’s The Division jest kolejną odsłoną serii, która sygnowana jest nazwiskiem...
Read More