Crytek prezentuje możliwości Cry Engine 3 na GDC 2015

Firma Crytek na imprezie Game Developers Conference zaprezentowała swoją technologię graficzną Cry Engine 3 na dwóch materiałach wideo.

Firma Crytek odpowiada za Ryse: Son of Rome oraz znakomitą serię Crysis.
Firma Crytek odpowiada za Ryse: Son of Rome oraz znakomitą serię Crysis.

Niemieckie studio Crytek na imprezie Game Developers Conference 2015 zaprezentowano możliwości silnika graficznego CryEngine 3. Przygotowano dwa bardzo ciekawe materiały wideo, które dobitnie pokazują, że niemiecki producent jest w posiadaniu bardzo potężnego silnika graficznego.

Ryse: Son of Rome, Kingdom Come: Deliverance, Evolve, to tylko najgłośniejsze tytuły oparte o Cry Engine 3.

Poniżej możecie rzucić okiem na dwa filmiki. Pierwszy z nich to prezentacja gry wysokobudżetowych stworzonych z myślą o nowej generacji konsol. Jedną z najbardziej efektownych prezentacji jest z pewnością gameplay Kingdom Come: Deliverance. Na materiale możemy sprawdzić fenomenalnie wykonaną roślinność oraz równie dobre sylwetki postaci. Crytek wypracowali absolutnie najwyższy poziom w branży. Nie zabrakło również innych gier, m.in. Evolve, także efektowne i przygotowane w oparciu o Cry Engine 3.

Crytek pracuje aktualnie nad Hunt: Horrors of the Guilded Age, ale warto jeszcze wspomnieć o ostatnim projekcie, mianowicie Arena of Fate, które jest niejako odpowiedzią niemieckiego studia na zapotrzebowanie na rynku MOBA. Pamiętajmy również o największej marce tego studia, czyli serii Crysis. Wszyscy oczekujemy zapowiedzi kolejnej odsłony tej znakomitej serii.

 

Written By
More from Patryk

Premiera Company of Heroes 2: Ofensywa w Ardenach

Dziś premiera długo oczekiwanego rozszerzenia fabularnego do gry Company of Heroes 2...
Read More