Crystal Dynamics szykuje się do wydania kolejnej odsłony Tomb Raider?

Tomb Raider zostało wydane na PlayStation 3 oraz Xboksie 360 w zeszłym roku. W późniejszym okresie tytuł pojawił się również na PlayStation 4 oraz Xbox One. Czy są szanse na kontynuację jeszcze w tym roku?

Tomb Raider trafiło na rynek w roku 1996. Od tamtej pory seria jest jedną z najważniejszych w branży gier wideo.
Tomb Raider trafiło na rynek w roku 1996. Od tamtej pory seria jest jedną z najważniejszych w branży gier wideo.

Portal społecznościowy Linkedin jest czasami źródłem bardzo intrygujących, oficjalnych informacji na temat przyszłych wydawnictw. Nie inaczej jest tym razem, kiedy to pojawił się tam wpis na profilu niejakiej Kari Hattner. Jest ona członkiem zespołu Crystal Dynamics, który w ostatnim okresie pracował nad Tomb Raider: Definitive Edition na PlayStation 4 oraz Xbox One. Wspomniana autorka gier wprowadziła na swój profil aktualizację, która mówi nam o tym, iż pracuje ona właśnie nad niezapowiedzianym jeszcze tytułem. 

Od dłuższego czasu gracze spekulują, czy aby na pewno Crystal Dynamics przymierzało się do prac nad kolejną odsłoną przygód Lary Croft. Nikt do tej pory nie zabrał w tej sprawie głosu, ale wpis mówiący o tajemniczym projekcie możecie zobaczyć poniżej. Jest to o tyle ciekawe, że można się tutaj doszukiwać nawiązań do marki Tomb Raider. Po sukcesie ostatnich dwóch wydawnictw Square Enix może być rozochocone wizją kolejnego sukcesu, a więc całkiem prawdopodobne, że mowa tutaj właśnie o Tomb Raider 2. Hattner nie ujawniła jednak docelowych platform sprzętowych, oraz większej ilości informacji. Na ten moment pozostaje nam tylko czekać na targi E3, które odbędą się w przyszłym tygodniu.

Wpis pobrany z portalu Linkedin.
Wpis pobrany z portalu Linkedin.
Written By
More from Patryk

Nowe zdjęcia z Metal Gear Solid V: The Phantom Pain pokazują krew oraz zmienną porę dnia i nocy

Hideo Kojima podzielił się nowymi zdjęciami z gry Metal Gear Solid V:...
Read More