Crysis 3 – zdjęcia w rozdzielczości 8k!

Crysis 3 to pierwszoosobowa strzelanina akcji, która została wydana na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz komputery osobiste. Tytuł został odpalony w bardzo wysokiej rozdzielczości 8k, a w sieci zamieszczono screeny z tego wydarzenia.

Crysis 3 cechuje bardzo wysokiej jakości oprawa wizualna, jak również charakterystyczne otoczenie. Gra jest oparta o rewelacyjny silnik Cry Engine.
Crysis 3 cechuje bardzo wysokiej jakości oprawa wizualna, jak również charakterystyczne otoczenie. Gra jest oparta o rewelacyjny silnik Cry Engine.

Crysis 3 to jedna z najładniejszych gier, jakie pojawiły się na konsolach PlayStation 3 oraz Xboksie 360. Nie jest to tytuł, który konkuruje z pozycjami typu Battlefield oraz Call of Duty pod względem mechaniki czy rozgrywki. Ogromną zaletą tej gry jest jej oprawa, która przy wykorzystaniu wysokiej jakości komputera osobistego potrafi zauroczyć. Wielu z Was pewnie doświadczyło  wodotrysków płynących z ekranu podczas rozgrywki w Crysis 3, ale to jeszcze nie wszystko na co stać ten tytuł.

Autorzy gry, studio Crytek, od wielu lat cenione jest ze względu na możliwości ich silników graficznych. Crysis 3, wbrew wszystkiemu i upływowi czasu, nadal wygląda fenomenalnie. Twórcy postanowili odpalić pozycję na bardzo wysokiej jakości komputerze, dzięki czemu udało się wygenerować wysoką rozdzielczość 8K (8192×4608). Efekty ich pracy są oszałamiające, czego dowody widnieją poniżej. Opublikowana galeria zdjęć tylko potwierdza, że rozwój oprawy audiowizualnej nadal ma miejsce, a autorzy gier wcale nie doszli do ściany w tym temacie. Jeżeli można takie efekty przy okazji starszej produkcji, to co niemieccy inżynierowie zaserwują nam przy okazji czwartej odsłony serii?

[dzięki – WCCF Tech]

 

Written By
More from Patryk

Titanfall: IMC Rising jutro trafi do dystrybucji

Respawn Entertainment przygotowało dla graczy zwiastun trzeciego i ostatniego rozszerzenia do gry...
Read More