Crown of the Sunken King – czego możemy spodziewać się po dodatku do Dark Souls 2?

From Software publikuje zwiastun premierowy dodatku do gry Dark Souls . Crown of the Sunken King wprowadzi nowe lokacje do gry, ale nie zmieni poziomu trudności.

Zapowiedziano pierwszy dodatek do gry Dark Souls 2.
Zapowiedziano pierwszy dodatek do gry Dark Souls 2.

Firma From Software opublikowała materiał wideo promujący dodatek w formie DLC do gry Dark Souls 2. Rozszerzenie zostało zatytułowane Crown of the Sunken King. Gra dostępna jest na PlayStation 3, Xboksie 360 oraz PC.

Główny producent gry, niejaki Atsuo Yoshimura potwierdza, że rozszerzenie wnosi nowe, charakterystyczne lokacje do rozgrywki. Otrzymają one alternatywne, dużo bardziej wymagające ścieżki. Oznacza to również to, że wysoki poziom trudności gry zostanie w pełni zachowany. Autorzy gry chcą zmotywować graczy do wspólnego przemierzania trudnych ścieżek, aby wymusić na nich kooperacyjne działania. Co więcej, właściciele dodatku będą mieli możliwość zaproszenia do wspólnej rozgrywki ludzi, którzy nie posiadaj a dodatku Crown of the Sunken King. W ten sposób nadal pogracie ze znajomymi, którzy otrzymają wersję demonstracyjną dodatku.

Ogólne założenia dodatku nie odbiegają niczym od projektów lokacji znanych z podstawowej wersji gry. Pojawią się nowe lokacje, jaskinie, groty oraz wrogowie. Początek, a więc wersja demonstracyjna gry, odbywa się w szarej jaskini wypełnionej wieżami, które możemy podnosić i obniżać przy pomocy dźwigni. Yoshimura ujawnił, że rozmiary każdego z trzech dodatków będą przypominać od trzech do pięciu zwykłych lokacji z Dark Souls 2

Crown of the Sunken King ukaże się 22 lipca na komputery osobiste i konsole Xbox 360. Wersja na Playstation 3 ukaże się dzień później, 23 lipca.

Written By
More from Patryk

Total War: Attila trafi na rynek 17 lutego

Firma Cenega zajmie się dystrybucją gry Total War: Attila na rynku PC....
Read More