Creative Assembly, twórcy Alien: Isolation i serii Total War pracują nad grą na PS4, Xone i PC

Wiele wskazuje na to, że studio Creative Assembly odpowiedzialne za grę Alien: Isolation pracuje nad grą typu AAA na konsole PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

Obcy: Isolacja pojawi się przede wszystkim na PlayStation 4 oraz Xbox One. Czy będzie to powrót wielkiej marki do branży gier wideo?
Obcy: Isolacja pojawi się przede wszystkim na PlayStation 4 oraz Xbox One. Czy będzie to powrót wielkiej marki do branży gier wideo?

Alien: Isolation to doskonały przykład na to, że Creative Assembly potrafią robić wyjątkowe, wysokiej jakości gry, nie tylko strategie czasu rzeczywistego. Studio poszukuje właśnie osób do prac nad nową grą, jak to określili ”blockbuster na PS4, Xone i PC”. Może być to traktowane, jako swoista zapowiedź czegoś wielkiego od twórców Obcego i Total War.

Czy to prawdopodobne, że Creative Assembly pracuje nad drugą odsłoną genialnego Alien: Isolation?

Ogłoszenie o pracę dotyczy bardzo intrygującej kwestii. Studio szuka osoby odpowiedzialnej za przygotowanie trybu wieloosobowego z doświadczeniem przy pracy nad projektami na PlayStation 4, Xbox One oraz PC. Gra ponoć ma odznaczać się na tle konkurencji pod względem jakości oprawy graficznej, toteż twórcy szukają jak najbardziej doświadczonych kandydatów do pracy nad nową produkcją.

Alien: Isolation dostępne jest na Xbox One, Xboksie 360, PlayStation 3, PlayStation 4 oraz PC. Tytuł zebrał wysoką średnią ocen na poziomie 81 punktów (Metacritic).

[dzięki – http://www.videogamer.com/ps4/alien_isolation/news/creative_assembly_developing_another_multiplatform_aaa_blockbuster_for_ps4_xbox_one_and_pc.html]

alien box art_pk

Written By
More from Patryk

Muve.pl z najlepszym współczynnikiem odpowiedzi na polskim Facebooku!

Sklep Muve.pl to platforma, która zajmuje się sprzedażą gier na konsole i...
Read More