Company of Heroes 2: Armie Frontu Zachodniego już dostępne!

Dodatek do gry Campany of Heroes 2 już jest dostępny w sprzedaży na komputerach osobistych. Armie Frontu Zachodniego możemy kupić w polskich sklepach.

Company of Heroes 2 dostępne jest na komputerach osobistych. W ostatnich miesiącach jest to jedna z najciekawszych gier strategicznych.
Company of Heroes 2 dostępne jest na komputerach osobistych. W ostatnich miesiącach jest to jedna z najciekawszych gier strategicznych.

Tytuł ukazał się w Polsce równocześnie ze światową premierą na komputery PC, w pełnej polskiej i angielskiej wersji językowej do wyboru. Gra dostępna jest również w  wersji cyfrowej.

Company of Heroes 2: Armie frontu zachodniego pozwala graczom ponownie znaleźć się na froncie zachodnim, który pamiętać mogą z pierwszej gry w serii, zdobywcy wielu nagród – Company of Heroes. Samodzielny dodatek wprowadza dwa wyjątkowe pakiety w ramach nowej zawartości: siły USA oraz niemieckie Oberkommando West. Każda armia ma własne taktyczne opcje rozgrywki, nowe rodzaje piechoty, broń zespołową, pojazdy, zdolności i ulepszenia, których może używać na ośmiu mapach do gry wieloosobowej, przedstawiających front zachodni w różnych porach roku. Armie frontu zachodniego to także nowy system postępów w grze, wprowadzający dodatkowe unikatowe rozwiązania oraz pozwalający graczowi na większe zaangażowanie w taktyczne i strategiczne aspekty rozgrywki.

Company of Heroes 2, wraz z zawartością dodatkową pozwala graczom brać udział w starciach na 31 mapach (do tego dochodzi ponad tysiąc map dostępnych w Steam Workshop), a pomoże im system autodopasowania. Do gry można przystąpić niezależnie od posiadanej zawartości, nawet jeśli gracz dysponuje jedynie dodatkiem Armie frontu zachodniego.

 

 

 

Written By
More from Patryk

Skoczmy na bank, czyli premiera Pay Day 2: Crime Wave Edition

Dziś jedziemy napaść na bank. Ot, tak sobie, dzięki grze Pay Day...
Read More