Company of Heroes 2: Armie Frontu Zachodniego już dostępne!

Dodatek do gry Campany of Heroes 2 już jest dostępny w sprzedaży na komputerach osobistych. Armie Frontu Zachodniego możemy kupić w polskich sklepach.

Company of Heroes 2 dostępne jest na komputerach osobistych. W ostatnich miesiącach jest to jedna z najciekawszych gier strategicznych.
Company of Heroes 2 dostępne jest na komputerach osobistych. W ostatnich miesiącach jest to jedna z najciekawszych gier strategicznych.

Tytuł ukazał się w Polsce równocześnie ze światową premierą na komputery PC, w pełnej polskiej i angielskiej wersji językowej do wyboru. Gra dostępna jest również w  wersji cyfrowej.

Company of Heroes 2: Armie frontu zachodniego pozwala graczom ponownie znaleźć się na froncie zachodnim, który pamiętać mogą z pierwszej gry w serii, zdobywcy wielu nagród – Company of Heroes. Samodzielny dodatek wprowadza dwa wyjątkowe pakiety w ramach nowej zawartości: siły USA oraz niemieckie Oberkommando West. Każda armia ma własne taktyczne opcje rozgrywki, nowe rodzaje piechoty, broń zespołową, pojazdy, zdolności i ulepszenia, których może używać na ośmiu mapach do gry wieloosobowej, przedstawiających front zachodni w różnych porach roku. Armie frontu zachodniego to także nowy system postępów w grze, wprowadzający dodatkowe unikatowe rozwiązania oraz pozwalający graczowi na większe zaangażowanie w taktyczne i strategiczne aspekty rozgrywki.

Company of Heroes 2, wraz z zawartością dodatkową pozwala graczom brać udział w starciach na 31 mapach (do tego dochodzi ponad tysiąc map dostępnych w Steam Workshop), a pomoże im system autodopasowania. Do gry można przystąpić niezależnie od posiadanej zawartości, nawet jeśli gracz dysponuje jedynie dodatkiem Armie frontu zachodniego.

 

 

 

Written By
More from Patryk

Ujawniono nowy gameplay z motocyklowego RIDE

Milestone ujawnili kolejny gameplay z gry wyścigowej traktującej o motocyklach – RIDE....
Read More