Codemasters zapowiadają grę F1 2015 na PlayStation 4 i Xbox One

Codemasters zapowiada grę F1 2015 na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One. Wyścigi F1 jeszcze nigdy nie wyglądały tak dobrze, jak w przypadku F1 2015.

F1 2015 to kompletne doświadczenie świata F1 na PlayStation 4 oraz Xbox One.
F1 2015 to kompletne doświadczenie świata F1 na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Codemasters dziś zapowiedzieli, że gra F1 2015 trafi na rynek już w czerwcu tego roku na platformy PlayStation 4, Xbox One oraz komputery osobiste. Kolejna odsłona tego wyśmienitego cyklu gier wyścigowych finalnie pojawi się na konsolach nowej generacji, z czego zadowoleni są twórcy oraz fani cyfrowej motoryzacji.

F1 2015 będzie naturalną kontynuacją pomysłów z poprzednich odsłon tego wyścigowego cyklu. W najnowszej odsłonie cyklu firma Codemasters pragnie udostępnić graczom pełnowartościową grę wyścigową nowej generacji. PlayStation 4 oraz Xbox One mogą liczyć na bardzo wysokiej jakości grafikę, symulacyjne podejście do zabawy oraz mnóstwo w pełni licencjonowanych bolidów.

Najnowsza odsłona serii ma być doświadczeniem kompletnym, o czym twórcy informują na oficjalnym blogu ”Codies Blog”. F1 2015 pozwoli zatem poprowadzić kierowcę przez w pełni licencjonowany sezon F1, po wszystkich trasach oraz za kierownicą wszystkich bolidów. Kariera z pewnością zostanie przygotowana kompleksowo, gracz będzie musiał się wspinać po szczebelkach kariery na sam szczyt.

F1 2015 będzie działało w oparciu o nową wersję silnika graficznego EGO. Pozwala on na jeszcze lepszą pracę skrzyni biegów, fizykę opon, zawieszenia oraz wyważenie bolidu. Codemasters potwierdzają, że również otoczka wyścigów zostanie rozwinięta o wywiady, konferencje, spotkania z fanami i typowo telewizyjne ujęcia kamery.

Gra zadebiutuje w czerwcu na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych. Na dzień dzisiejszy twórcy udostępniają skromną, ale efektowną galerię zdjęć.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/03/f1-2015-announced-for-ps4-xbox-one-pc.html]

Written By
More from Patryk

Destiny na trzech nowych trailerach

Destiny to pierwszoosobowa gra akcji, która reprezentuje gatunek MMO. Za jej produkcję...
Read More