Codemasters zapowiadają dodatkową zawartość do GRID: Autosport oraz mikropłatności

Firma Codemasters przygotowała kilka dodatków z myślą o GRID: Autosport, które dostępne jest na Xboksa 360, PlayStation 3 oraz komputery osobiste.

GRID to niezwykle ciekawa marka, której ostatnią odsłoną jest Autosport.
GRID to niezwykle ciekawa marka, której ostatnią odsłoną jest Autosport.

Nie tak dawno mogliśmy świętować premierę kolejnej odsłony wyścigowej serii GRID, a więc GRID: Autosport. Autorzy gry, firma Codemasters przygotowała już dla graczy zestawy z dodatkową zawartością oraz planuje wprowadzić do rozgrywki model mikropłatności. Jeżeli nie jesteś w stanie wygrać pewnego samochodu, nic nie stoi na przeszkodzie, będziesz mógł kupić go za prawdziwe pieniądze. 

Przede wszystkim otrzymamy Sprint Pack, Touring Car Legends Pack i Drag Racing Pack. Każdy element zawierać będzie rozszerzenie trybu dla pojedynczego gracza o jedno mistrzostwo, trasy, odcinki oraz samochody. Co więcej, autorzy gry wprowadzą wspomniane mikropłatności, które pozwolą nam zakupić punkty w grze, które to wymienimy na bonus (50%) do zdobywanej waluty w grze. Rozwiązanie to ma kosztować około 11 złotych, a więc gracze z mniejszą ilością czasu powinni się nim zainteresować. Ostatnią nowością ma być wprowadzenie samochodów klasy Coupe, aut wyprodukowanych w Wielkiej Brytanii, jak również off-roadu.

GRID Autosport pojawił się do wyboru w polskiej (dubbing) i angielskiej wersji językowej na konsole PlayStation 3, Xbox 360 oraz komputery osobiste z systemem Windows w wersji pudełkowej oraz cyfrowej. Za lokalizację gry odpowiada światowy wydawca gry.

Written By
More from Patryk

The Evil Within – oficjalna data premiery

Bethesda ogłosiła oficjalną datę premiery The Evil Within. Jest to gra studia...
Read More