Codemasters zadowoleni z opinii graczy na temat gry DiRT Rally

DiRT Rally to zaskakująca zapowiedź w ostatnich dniach. Gra pojawiła się na Steam Early Access, ale w późniejszym okresie najpewniej pojawi się też na PlayStation 4 oraz Xbox One.

colin_mcrae_rally_pk

Paul Coleman z firmy Codemasters jest zachwycony opinią graczy na temat gry DiRT Rally. Gameplay z gry bardzo przypadł do gustów graczy, którzy od wielu lat oczekiwali właśnie takiego, czysto symulacyjnego, podejścia do popularnej marki DiRT.

”Ostatni tydzień był dla nas fascynujący. Pozytywne przyjęcie gry DiRT Rally nas zaskoczyło. To bardzo miłe uczucie, gdy okazuje się, że droga którą obraliśmy, jest również drogą, którą chcieli iść gracze. Fajnie że nasze pomysły się Wam podobają” – Paul Coleman, Codemasters.

Marka wyścigowa DiRT jest znana i lubiana wśród społeczności graczy, aczkolwiek wyraźnie odeszła od klimatów oryginalnego Colin McRae Rally.
Marka wyścigowa DiRT jest znana i lubiana wśród społeczności graczy, aczkolwiek wyraźnie odeszła od klimatów oryginalnego Colin McRae Rally.

W nadchodzących miesiącach gra DiRT Rally ma być konsultowana z graczami. Feedback dla Codemasters jest bardzo istotny, bowiem chcą oni dopracować grę przed jej ostatecznym, rynkowym debiutem. Do poprawienia jest kilka elementów, ale rozgrywka jest niesamowita.

DiRT Rally jest dostępny w usłudze Steam Early Access na komputerach PC. Twórcy na ten moment nie wypowiadają się na temat docelowych platform, ale można przyjąć, że gra pojawi się również na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Gra na Steam Early Access z miejsca stała się najbardziej popularną i najczęściej kupowaną, więc debiut na konsolach powinien być podobnie popularny. Czekamy na E3 2015 i oficjalną zapowiedź na Playstation 4 oraz Xbox One.

[dzięki – http://www.videogamer.com/pc/dirt_rally/news/response_to_dirt_rally_has_been_amazing_says_codemasters.html]

Written By
More from Patryk

Wiki gry Mortal Kombat X

Mortal Kombat X to gra na PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3,...
Read More