Codemasters szykuje się do zapowiedzi F1 2014?

Kierownictwo firmy Codemasters zaleca wszystkim fanom F1 odwiedzanie ich strony oficjalnej. Najprawdopodobniej mowa tutaj o zapowiedzi nowej odsłony serii.

Gry wyścigowe z serii F1 wychodzą na rynek cyklicznie, czy w tym przypadku otrzymamy wersję na PlayStation 4 i Xbox One?
Gry wyścigowe z serii F1 wychodzą na rynek cyklicznie, czy w tym przypadku otrzymamy wersję na PlayStation 4 i Xbox One?

Fani motoryzacji powinni być zaintrygowani, ponieważ firma Codemasters najprawdopodobniej rozpoczyna kampanię promocyjną gry F1 2014. Na oficjalnym blogu firmy pojawił się wpis dotyczący wyścigów superszybkich bolidów. Czy możemy liczyć na rychłą zapowiedź nowej odsłony serii na Xbox One oraz PlayStation 4?

W odpowiedzi na zapytania fanów na Twitterze jeden z pracowników studia, niejaki Lee Williams, który to zajmuje się kontaktem z mediami ogłosił, że warto jest odwiedzać oficjalną stronę firmy oraz jej blog. Autor wpisu zachęca również do śledzenia profilów firmy na Facebooku oraz wspomnianym Twitterze, gdzie w niedługim czasie pojawią się gorące informacje na temat wspomnianej produkcji wyścigowej. 

Warto w tym miejscu podkreślić, że poprzednia odsłona serii również była zapowiadana w lipcu 2013 roku. F1 2014 najprawdopodobniej zostanie wydane na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. Produkcja powinna wnieść do gatunku nową jakość oprawy wizualnej oraz odświeżoną mechanikę rozgrywki. Tradycyjnie możemy spodziewać się aktualnych składów zespołów wyścigowych oraz bolidów z sezonu 2014. Jesteście zainteresowani?

[dzięki – EGM]

Written By
More from Patryk

Jak myślicie, ile egzemplarzy Grand Theft Auto V trafiło do sklepów?

Grand Theft Auto V trafiło do sklepów w ilości ponad 30 milionów...
Read More