Codemasters szykuje się do zapowiedzi F1 2014?

Kierownictwo firmy Codemasters zaleca wszystkim fanom F1 odwiedzanie ich strony oficjalnej. Najprawdopodobniej mowa tutaj o zapowiedzi nowej odsłony serii.

Gry wyścigowe z serii F1 wychodzą na rynek cyklicznie, czy w tym przypadku otrzymamy wersję na PlayStation 4 i Xbox One?
Gry wyścigowe z serii F1 wychodzą na rynek cyklicznie, czy w tym przypadku otrzymamy wersję na PlayStation 4 i Xbox One?

Fani motoryzacji powinni być zaintrygowani, ponieważ firma Codemasters najprawdopodobniej rozpoczyna kampanię promocyjną gry F1 2014. Na oficjalnym blogu firmy pojawił się wpis dotyczący wyścigów superszybkich bolidów. Czy możemy liczyć na rychłą zapowiedź nowej odsłony serii na Xbox One oraz PlayStation 4?

W odpowiedzi na zapytania fanów na Twitterze jeden z pracowników studia, niejaki Lee Williams, który to zajmuje się kontaktem z mediami ogłosił, że warto jest odwiedzać oficjalną stronę firmy oraz jej blog. Autor wpisu zachęca również do śledzenia profilów firmy na Facebooku oraz wspomnianym Twitterze, gdzie w niedługim czasie pojawią się gorące informacje na temat wspomnianej produkcji wyścigowej. 

Warto w tym miejscu podkreślić, że poprzednia odsłona serii również była zapowiadana w lipcu 2013 roku. F1 2014 najprawdopodobniej zostanie wydane na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. Produkcja powinna wnieść do gatunku nową jakość oprawy wizualnej oraz odświeżoną mechanikę rozgrywki. Tradycyjnie możemy spodziewać się aktualnych składów zespołów wyścigowych oraz bolidów z sezonu 2014. Jesteście zainteresowani?

[dzięki – EGM]

Written By
More from Patryk

Google i Facebook wprowadzą wielkie drony udostępniające internet?

Facebook oraz koncern Google inwestują w drony oraz balony, które mogłyby umożliwiać...
Read More
 • Dawid

  W ostatniej linijce powinno być 2014,a nie 2013

  • Dudu

   F1 2013 to zawodnicy i tory z 2013 roku, więc F1 2014 to tory i zawodnicy z 2014. Nie ma żadnego błędu.

   • Dawid

    Błąd był wczesniej tylko dzięki mojemu komentarzowi został on zauważony i poprawiony.

    • Zgadza się, Dawid wychwycił błąd i poprawiliśmy. Dzięki za czujność i oczywiście przepraszamy za błąd!

 • f1

  Panowie no i gdzie jest jakieś info ?

  • F1 sprawdzamy teamt.