Codemasters potwierdza, że F1 2015 nie otrzyma trybu kariery

W tym roku gra z serii F1 nie otrzyma rozbudowanego trybu kariery. Codemasters potwierdzili, że tryb pojawi się dopiero w przyszłorocznej edycji.

Już w tym tygodniu w sklepach pojawi się gra F1 2015 na PlayStation 4 i Xbox One. Tytuł jest bardzo oczekiwany, bowiem to najgłośniejsza premiera lata oraz debiut rynkowy firmy Codemasters. Co z tego, skoro dopiero w przyszłorocznej edycji F1 otrzymamy prawdziwie rozbudowany tryb kariery.

Jeżeli w tegorocznej edycji F1 chcieliście stworzyć własnego zawodnika, zaczynać od najniższej klasy i piąć się w hierarchii kierowców, to Codemasters Was zawiedzie. F1 2015 pozwoli rozegrać klasyczny tryb kariery, czyli wcielić się tylko i wyłącznie w istniejących zawodników.

Informacją podzielił się z graczami producent gry F1 2015 Paul Jean, który zapewnił, że rozbudowany i pełnoprawny tryb kariery zostanie udostępniony w przyszłorocznej edycji gry. Codemasters przyznaje, że nie chciało udostępniać połowicznie ukończonego trybu do swojej gry.

Szkoda, ale F1 2015 to przede wszystkim znakomity model jazdy oraz grafika, która stoi na bardzo wysokim poziomie. Premiera już jutro na PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

[dzięki – http://www.videogamer.com/ps4/f1_2015/news/f1_2015_wont_be_updated_to_include_career_mode_codemasters_looking_to_reintroduce_in_f1_2016.html]

F1 2015 (1)

 

[interaction id=”559575decebfcb2204b9ccdc”]

Written By
More from Patryk

Producenci Batman: Arkham Origins robią nową grę w ”otwartym świecie”

Firma Warner Bros Montreal poszukuje nowych pracowników do prac nad grą ”z...
Read More