Co znajdzie się w dodatku DLC #DrinkforDLC do Dying Light?

Techland nie rezygnuje absolutnie z rozwijania gry Dying Light i przedstawia kolejną zawartość dodatkową w postaci dodatku DLC o nazwie #DrinkforDLC.

Parę miesięcy temu studio Techland wystartowało z pro-zdrowotną kampanią ulokowaną w mediach społecznościowych, kryjącą się pod hasztagiem #DrinkForDLC. Akcja zachęcała do picia wody i dbania o nawodnienie organizmu.

Odpowiedź fanów gry Dying Light przeszła najśmielsze oczekiwania: hasztag swoim zasięgiem dotarł do ponad 15 milionów ludzi i przełożył się na ponad 15 000 pomysłowych zdjęć i filmów, przedstawiających fanów pijących wodę. W podziękowaniu za zaangażowanie, zespół producentów gry Dying Light zaprojektował dodatkową, darmową zawartość do gry.

Dzisiaj ujawniono szczegóły tego, co kryje się w nowym, trzyczęściowym DLC, które fani Dying Light otrzymają od twórców w prezencie, a mowa o następującej zawartości:

  • Fontanna młodości – nowe zadania dostępne na terenie Starego Miasta
  • Woda 2.0 – projekt nowej broni, która zwiększa efekt rażenia prądem wszystkich
    innych broni
  • Wyzwania wodne – dwa zupełnie nowe wyzwania parkour zaprojektowane dla zadań
    związanych z wodą.

Zestaw #DrinkForDLC będzie częścią Dying Light: The Following – Enhanced Edition, czyli pełnego i rozszerzonego wydania gry, które będzie dostępne na rynku już 9 lutego 2016 roku. Posiadacze oryginalnej wersji gry otrzymają to DLC w ramach darmowej aktualizacji, która pojawi się w tym samym czasie.

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/12/fontanna-mlodosci.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/12/woda.jpg”]
Written By
More from Patryk

Porównanie grafiki w DmC Devil May Cry: Definitive Edition na PlayStation 4, Xbox One oraz PC

W sieci pojawiło się porównanie grafiki z gry DmC Devil May Cry:...
Read More