Co z ofertą PlayStation Plus na marzec 2015?

Oferta PlayStation Plus na miesiąc marzec ma być ujawniona na dniach. Sony tłumaczy lekkie opóźnienie prezentacji gier na PS4, PS3 oraz PSV.

PlayStation Plus to oferta gier dla PlayStation 4, PlayStation 3 oraz PlayStation Vita.
PlayStation Plus to oferta gier dla PlayStation 4, PlayStation 3 oraz PlayStation Vita.

Firma PlayStation nadal nie ujawniła informacji dotyczących oferty PlayStation Plus na marzec 2015 roku. Sony zwleka z informacją o swojej ofercie, a coraz bardziej niecierpliwi gracze oczekują konkretnego komunikatu w tej sprawie.

Podobną sytuację przerabialiśmy w trakcie świąt Bożego Narodzenia, kiedy to były problemy z PlayStation Network. Firma Sony również zwlekała z konkretnym komunikatem prasowym. Oczywiście w przypadku PlayStation Plus może to być ”granie” na emocjach graczy, którzy miesiąc w miesiąc z wypiekami na twarzy wyczekują kolejnej oferty gier na PlayStation 4, PlayStation 3 oraz PlayStation Vita.

Oficjalny profil PlayStation Europe na Twitterze milczy. Podobnie jest na Facebooku. W chwili, gdy piszę te słowa nadal nic nie wiadomo, ale z pewnością dziś, bądź już jutro powinniśmy poznać informacje na temat PlayStation Plus. Cisza medialna często może doprowadzać do frustracji, ale warto czekać, bo może przygotowali dla nas wielką niespodziankę?

[dzięki – http://www.pushsquare.com/news/2015/03/sony_still_schtum_on_marchs_playstation_plus_update]

Cisza medialna przed burzą za sprawą oferty PlayStation Plus na marzec 2015?
Cisza medialna przed burzą za sprawą oferty PlayStation Plus na marzec 2015?
Written By
More from Patryk

H1Z1 z milionem sprzedanych egzemplarzy

W sieci pojawiły się informacje o milionowej sprzedaży gry H1Z1. Tytuł traktuje...
Read More