Co z ofertą PlayStation Plus na maj 2015?

Ostatnio na niemieckim blogu PlayStation pojawiła się oferta PlayStation na maj 2015 roku. Nadal nie mamy oficjalnego sprostowania Sony w tej sprawie, czyżby plotki miały się potwierdzić?

PlayStation Plus to oferta gier dla PlayStation 4, PlayStation 3 oraz PlayStation Vita.
PlayStation Plus to oferta gier dla PlayStation 4, PlayStation 3 oraz PlayStation Vita.

Z końcem miesiąca kwietnia użytkownicy usługi PlayStation Plus wypatrują zapowiedzi, bądź nowych plotek, na temat majowej oferty darmowych gier. Wcześniej mogliście przeczytać wpis na temat wycieku oferty PlayStation Plus z niemieckiego bloga PlayStation. Sony milczy w tej sprawie, wielce prawdopodobne, że ta oferta się potwierdzi.

Need for Speed Rivals i Knack w ofercie PlayStation na maj 2015? Dlaczego nie!

Oficjalny blog PlayStation z Niemiec ujawnił, że użytkownicy PlayStation 4 otrzymają dwie całkiem pozytywne gry – Rayman Legends i Knack. Wątpliwości mam jednak co do gry Shovel Knight, którą Sony również miałoby wprowadzić do oferty. Należy pamiętać, że tytuł debiutował na dniach, czy zatem mógłby z automatu pojawić się w ofercie PlayStation Plus?

psplus-may-2015-leak

Mniejsze wątpliwości mam w stosunku do oferty gier na PlayStation 3, gdzie gracze najprawdopodobniej otrzymają Need for Speed Rivals. Drugą z gier miałoby być również Rayman Legends, ale pozostaje sprawa Shovel Knight i obecności tej gry w ofercie.

Próżno szukać informacji na temat oferty na Twitterze oraz Facebooku Sony, jak również oddziału PlayStation EU. Na chwilę obecną pozostajemy zatem w niewiedzy. Koncern nie odcina się od komunikatu niemieckiego PlayStation, a więc oferta PlayStation Plus na maj może być prawdziwa.

Czy gry z majowej oferty (choć nieoficjalnej) podobają się Wam?

Written By
More from Patryk

Crytek straciło inżyniera od spraw grafiki na rzecz id Software

Niemiecka firma Crytek przeżywa kolejne problemy kadrowe. Studio opuścił główny inżynier od...
Read More