Co z ofertą PlayStation Plus na maj 2015?

Ostatnio na niemieckim blogu PlayStation pojawiła się oferta PlayStation na maj 2015 roku. Nadal nie mamy oficjalnego sprostowania Sony w tej sprawie, czyżby plotki miały się potwierdzić?

PlayStation Plus to oferta gier dla PlayStation 4, PlayStation 3 oraz PlayStation Vita.
PlayStation Plus to oferta gier dla PlayStation 4, PlayStation 3 oraz PlayStation Vita.

Z końcem miesiąca kwietnia użytkownicy usługi PlayStation Plus wypatrują zapowiedzi, bądź nowych plotek, na temat majowej oferty darmowych gier. Wcześniej mogliście przeczytać wpis na temat wycieku oferty PlayStation Plus z niemieckiego bloga PlayStation. Sony milczy w tej sprawie, wielce prawdopodobne, że ta oferta się potwierdzi.

Need for Speed Rivals i Knack w ofercie PlayStation na maj 2015? Dlaczego nie!

Oficjalny blog PlayStation z Niemiec ujawnił, że użytkownicy PlayStation 4 otrzymają dwie całkiem pozytywne gry – Rayman Legends i Knack. Wątpliwości mam jednak co do gry Shovel Knight, którą Sony również miałoby wprowadzić do oferty. Należy pamiętać, że tytuł debiutował na dniach, czy zatem mógłby z automatu pojawić się w ofercie PlayStation Plus?

psplus-may-2015-leak

Mniejsze wątpliwości mam w stosunku do oferty gier na PlayStation 3, gdzie gracze najprawdopodobniej otrzymają Need for Speed Rivals. Drugą z gier miałoby być również Rayman Legends, ale pozostaje sprawa Shovel Knight i obecności tej gry w ofercie.

Próżno szukać informacji na temat oferty na Twitterze oraz Facebooku Sony, jak również oddziału PlayStation EU. Na chwilę obecną pozostajemy zatem w niewiedzy. Koncern nie odcina się od komunikatu niemieckiego PlayStation, a więc oferta PlayStation Plus na maj może być prawdziwa.

Czy gry z majowej oferty (choć nieoficjalnej) podobają się Wam?

Written By
More from Patryk

Gran Turismo Sport to nie Gran Turismo 7 i zadebiutuje na PlayStation 4 w 2016 roku

Gran Turismo Sport rozbudziło wielkie emocje wśród użytkowników konsoli PlayStation 4. Nie...
Read More