Co wyróżnia The Division z tłumu?

Tom Clancy’s The Division jest kolejną odsłoną serii, która sygnowana jest nazwiskiem znanego amerykańskiego pisarza. Najnowsza odsłona będzie czymś zupełnie nowym, ponieważ ma to być sieciowa gra RPG. 

Czy sieciowa gra sygnowana nazwiskiem znanego pisarza odniesie sukces? Dla serii to na pewno coś nowego, tak samo jak dla fanów.

Często twórcy przechwalają się tym, że ich gra będzie zupełnie czymś nowym, czymś czego jeszcze nikt nie pokazał, ale w przypadku The Divison to raczej nie są puste słowa, ponieważ ta produkcja naprawdę ma szanse zrewolucjonizować rynek gier wideo. Nad tym co innowacyjnego będzie proponowała najnowsza odsłona serii odpowiada w najnowszym materiale Ryan Bernard, czyli reżyser The Division. Jeśli jesteście ciekawi, to obejrzyjcie materiał.

Warto wspomnieć, że wiele nowych informacji na temat gry Ubisoft dostarczył na targach E3. Poznaliśmy m.in wzory okładek, którym towarzyszyły także świetne obrazki prosto z gry, dostaliśmy również całkiem świeży gameplay, który pokazuje, że na The Divison naprawdę warto czekać. I chyba cierpliwość będzie  potrzebna tym, którzy już nie mogą się doczekać premiery gry, ponieważ jak pisaliśmy niedawno, nawet jesień przyszłego roku jest bardzo optymistycznym terminem.

The Division trafi na konsole PlayStation 4 oraz na Xboksa One, a także na komputery osobiste. Obecnie planowana data premiery to jesień 2015 roku. Warto dodać, że data premiery zostało niedawno przesunięta, więcej informacji już wkrótce.

More from Mikołaj Ciesielski

Yakuza Zero- do sieci trafił nowy trailer prezentujący fabułę

Yakuza Zero to kolejna odsłona popularnej serii gier wideo przybliżających działanie japońskich...
Read More