Co się dzieje z Dead Island 2? Czyżby gra przestraszyła się Dying Light?

Deep Silver przestało promować i prezentować grę Dead Island 2. Po premierze i sukcesie Dying Light bliźniacza produkcja odeszła w cień, bardzo prawdopodobne, że pojawi się na E3 2015.

Zombie banner

Gra Dead Island 2 ma zostać wydana dopiero jesienią tego roku. Tytuł wydawnictwa Deep Silver od dłuższego czasu nie jest jednak prezentowany w branżowych mediach. Twórcy najwyraźniej zdecydowali się przesunąć datę premiery na jesień tego roku, czyżby przestraszyli się poziomu Dying Light?

Bardzo prawdopodobne, że Deep Silver przestraszyli się nieco sukcesu Dying Light. Producenci tej gry stanęli na wysokości zadania, wypracowali ogromny i grywalny tytuł, czyżby przyćmił on swoim blaskiem konkurencyjne Dead Island 2?

W najbliższych 75 dniach gra ma zostać wykończona i wejść w fazę testów wersji beta. Co więcej, tylko na PlayStation 4 Dead Island 2 będzie można testować przez okres 30 dni. Jednak nie oszukujmy się, od miesięcy Deep Silver kompletnie nie informuje nas o Dead Island 2 – nie wiadomo, czego się spodziewać.

Warto jednak pamiętać, iż doniesienia o przesunięciu daty premiery są nieoficjalne. Zbliżające się targi E3 2015 mogą być kluczowe, jeżeli mowa o tej grze. Deep Silver z pewnością zdają sobie sprawę z koniecznych porównań z grą Techlandu. Dead Island 2 nie będzie miało łatwego życia na rynku, co gra musiałaby pokazać, aby przyćmić polską produkcję?

[dzięki – http://www.videogamer.com/ps4/dead_island_2/news/whats_going_on_with_dead_island_2.html]

dead islands 2 wall

Written By
More from Patryk

Będzie obniżka ceny PlayStation 4 w Stanach Zjednoczonych?

Wiele wskazuje na to, że Sony przygotowuje się do ogólnej obniżki ceny...
Read More