Co łączy lampę uliczną i Skyrim? No ja też tego nie wiedziałem do tej pory!

The Elder Scrolls V: Skyrm to kopalnia gameplayu oraz pomysłów graczy na cosplay, gadżety, mody i inne takie ”ustrojstwa”. Dziś zostałem pozytywnie zaskoczony.

Utalentowani moderzy wciąż udowadniają, że inspiracji do swojego projektu nie potrzeba szukać zbyt daleko. Jednym z najciekawszych modów na tegorocznym Case Mod World Series organizowanym przez firmę Cooler Master, był Animunculus, który został zaprezentowany zaprezentowany przez modera Soul-i-Doll.

Rzeczona Ppaca nagrodzona w kategorii Scratch Build powstała pod wpływem świetnej gry The Elder Scrolls: Skyrim. Mod wzorowany był na sferach Dwarvena, które gdy tylko wyczuwały obecność wroga, zamieniały się w humanoidalne roboty.

W trakcie tworzenia Animunculusa, Soul-i-Doll wykazał się niesamowitą kreatywnością. Bazę jego projektu stanowił bowiem klosz lampy ulicznej. W specyficznej obudowie, poza całkiem standardowym zestawem komputerowym opartym na płycie głównej mini-ITX, moder ukrył robocie atrybuty.

Głowę oraz kończyny sfery Dwarvena wykonano w pełni ręcznie z PCV i włókna szklanego. Antycznego charakteru nadało całości pomalowanie wszystkich elementów na złoto oraz dodanie mechanizmu pozwalającego na ożywianie robota za pomocą specjalnej dźwigni.

Cóż, trzeba przyznać, że ten niecodzienny projekt robi niesamowite wrażenie. Jeśli i Wy chcielibyście w podobny sposób dodać charakteru Waszemu pecetowi, odwiedźcie oficjalną stronę Case Mod World Series 2015 lub blog twórcy.

[informacja prasowa]

 

[interaction id=”55a75629529840a30eec1327″]

Written By
More from Patryk

Video – gramy turniej w DriveClub

DriveClub debiutowało na PlayStation 4 kilkanaście dni temu. Tytuł miał problemy z...
Read More