Co kupić na prezent dla gracza? Nową kolekcję Super Maschino dedykowaną Nintendo

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, a więc czas uganiania się za prezentami dla najbliższych. Jeżeli w Waszej rodzinie są gracze, to możecie im sprawdzić naprawdę ciekawy upominek.

Jremy Scott, dyrektor kreatywny włoskiej marki Moschino, przygotował super kolekcje Super Moschino na 30. urodziny gry Nintendo, czyli kultowego Super Mario Bros.

Jeżeli tylko ktoś z Was jest zainteresowany interesującymi upominkami, ale praktycznymi, na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia, to jest to doskonały wybór.Przy tej kolekcji Scott koncentruje się głównie wokół znanej postaci z pop kultury, jednej z najpopularniejszych gier wideo. Wcześniej była Barbie, SpongeBob, McDonalds i Looney Tunes. Warto podkreślić, że każda z tych kolekcji była hitem sprzedaży.

Kolekcja Super Moschino to kolorwe swetry, T-shirty, torebki i akcesoria z dużymi nadrukami z gry, jak chociażby Mario, Priness Peach, gwiazdki i grzyby. Warto się zainteresować i odwiedzić galerię handlową przed Gwiazdką.

Więcej o modzie, również dla graczy, możecie przeczytać na zaprzyjaźnionym blogu TematModa, gdzie również możecie znaleźć dużo interesujących porad dotyczących prezentów na święta.

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/12/moschino2.png”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/12/moschino4-1.png”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/12/moschino5.png”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/12/moschino6.png”]

[interaction id=”56307f59afdd55437cd69fba”]

Written By
More from Patryk

The Order 1886 zostanie wydane w tym roku – Sony potwierdza

Sony potwierdza, że premiera The Order: 1886, gry twórców God of War,...
Read More