Ciri będzie kolejną grywalną postacią w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon

Gra Wiedźmin 3: Dziki Gon pozwoli nam wcielić się w postać Ciri, jako kolejnej grywalnej postaci. Tytuł CD Projekt RED zadebiutuje na Xbox One, PlayStation 4 oraz PC.

Wiedźmin otrzymał film pełnometrażowy oraz serial. Obie produkcje były jednak niskiej jakości.
Wiedźmin otrzymał film pełnometrażowy oraz serial. Obie produkcje były jednak niskiej jakości.

CD Projekt RED ujawnili kolejne informacje na temat ich superprodukcji Wiedźmin 3: Dziki Gon. W sieci pojawiły się kolejne screeny przedstawiające między innymi postać Ciri.

Szczególnie interesującą informacją jest potwierdzenie kolejnej grywalnej postaci w grze. Gracze będą mogli wcielić się w postać Ciri. Jej przygoda nie będzie nazbyt długa, ale twórcy potwierdzają, iż okazja wcielenia się w Ciri pozwoli nam poznać ją bliżej.

Co więcej, w sieci opublikowano kilka interesujących screenów w wysokiej rozdzielczości. Możemy na nich zaobserwować trening na dziedzińcu w Kaen Morhen, gdzie najprawdopodobniej obok Wiedźmina stoi małoletnia Cirilla. Oczywiście CD Projekt RED zdecydowali się ponadto udostępnić screeny lokacji, która na panoramicznych zdjęciach prezentują się wybitnie. Najnowsza odsłona serii dysponować będzie zaiste klimatycznymi miejscówkami.

Wiedźmin 3: Dziki Gon zostanie wydane na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych dopiero 19 maja 2015.

[dzięki – http://www.eurogamer.net/articles/2014-12-06-the-witcher-3-will-have-a-second-playable-character]

Written By
More from Patryk

Poznaliśmy datę premiery systemu Windows 10

Firma Microsoft oficjalnie informuje o dacie premiery systemu operacyjnego Windows 10. Już...
Read More