Ciekawi jesteście multiplayera w Watch Dogs? Rzućcie okiem na to wideo!

Watch Dogs posiadać będzie również rozbudowane tryby wieloosobowe. Czego możemy spodziewać się po produkcji Ubisoftu?

Watch Dogs otrzyma przepustkę sezonową, co wpłynie na zawartość rozgrywki i dorzuci nowego bohatera, również na Wii U.
Watch Dogs otrzyma przepustkę sezonową, co wpłynie na zawartość rozgrywki i dorzuci nowego bohatera, również na Wii U.

Internet został dosłownie zalany kolejnymi materiałami z gry Watch Dogs. Dziś w sieci został opublikowany bardzo ciekawy materiał naświetlający nam wszystkie tryby wieloosobowe jakie znajdują się w tej produkcji. Możecie zaobserwować klasyczną rozwałkę, strzelaniny, pościgi i wiele, wiele więcej. Jeżeli jeszcze nie zdecydowaliście się na zakup Watch Dogs, to poniższy materiał z pewnością Wam w tym pomoże.

Pamiętajcie jednak, iż w zależności od platformy jaką wybierzecie, będziecie musieli mieć opłacony abonament Xbox Live Gold, lub też PlayStation Plus w przypadku PlayStation 4. Na tym polu tylko wersja komputerowa oraz edycja na konsolę PlayStation 3 gwarantuje rozgrywkę bez dodatkowych opłat. Zdecydujcie sami, toteż Watch Dogs to gra nowej generacji!

Watch_Dogs ma być grą innowacyjną i pokazać coś czego jeszcze w grach wideo nie było, czyli hackowanie dosłownie wszystkiego. Po długich miesiącach oczekiwań przekonamy się na własne oczy, czy to już nowa generacji rozgrywki, czy może coś pomiędzy.

Written By
More from Patryk

DriveClub – recenzja PlayStation 4

DriveClub to gra studia Evolution, która dostępna jest tylko na PlayStation 4....
Read More