CI Games pojawi się na E3, by promować Sniper: Ghost Warrior 3

Polskie studio CI Games zapowiedziało, że pojawi się na targach E3 wraz ze swoją najnowszą produkcją, czyli Sniper: Ghost Warrior 3.

sniper-ghost-warriors-3

Coroczne targi E3, to największe wydarzenie w branży gier wideo. Nic więc dziwnego, że polska ekipa CI Games wybiera się do Los Angeles w celu promowania najnowszej, trzeciej już odsłony serii Sniper.

Na dzień dzisiejszy o Sniper: Ghost Warrior 3 nie wiemy zbyt wiele. Targi E3 będą więc idealną okazją dla twórców, aby przedstawić nieco więcej szczegółów dotyczących ich najnowszej gry. Fani serii na pewno liczą na wiele, bowiem trzecia część Snipera ma być: „najlepszymi snajperskimi wrażeniami na komputery osobiste i konsole ósmej generacji”.

Fabuła gry opowiadać będzie o konflikcie na Starym Kontynencie, a nasza postać znajdować się będzie pomiędzy trzema stronami konfliktu. Sniper: Ghost Warrior 3 zaoferuje zapewne ciche podkradanie się do wrogów oraz ich eliminacje z dużych odległości. Twórcy zapowiadają bardziej otwarte tereny oraz większą swobodę w działaniu.

[dzięki- http://www.videogamer.com/ps4/sniper_ghost_warrior_3/news/sniper_ghost_warrior_3_will_be_at_e3.html]

sniper-ghost-warrior

 

 

More from Mikołaj Ciesielski

Kiedy zagramy w Batman: Arkham Knight?

Batman: Arkham Knight to kolejna część, za którą odpowiedzialne jest studio Rocksteady....
Read More