Chris Wynn z BioWare twierdzi, że postaci w Mass Effect 4 wyglądają oszałamiająco

BioWare pracuje nad Mass Effect 4 na konsole PlayStation 4, Xbox One i PC. Według twórców postaci z gry będą niezwykle wyraziste i oszałamiające.

mass effect png

Mass Effect 4 to absolutnie jedna z tych gier, które skupiają na sobie większość branżowej uwagi. Powoli rozkręca się machina marketingowa BioWare, w której uczestniczy również jeden z pracowników studia – Chris Wynn.

Opublikował on na Twitterze kilka swoich opinii na temat gry Mass Effect 4. Stwierdził on, że sylwetki postaci z najnowszej odsłony tego popularnego cyklu są bardzo wysokiej jakości. Animacja została przygotowana z dbałością o detale, ponoć ilość szczegółów bohaterów gry jest ”oszałamiająca”

Mass Effect 4 powoli rozpędza swoją kampanię marketingową. Electronic Arts we współpracy z BioWare z pewnością przygotowali na nadchodzące miesiące mnóstwo ciekawych materiałów. Należy również pamiętać, że zbliżają się wielkie targi E3 2015. Również tam gra z pewnością zostanie ujawniona – czekamy na gameplay.

Warto również pamiętać, że gra ponoć ma pojawić się na rynku nie później, jak do kwietnia 2016. Platformy docelowe to PlayStation 4, Xbox One i PC.

[dzięki – http://www.psu.com/news/26473/Mass-Effect-4-character-detail-is-insane-says-BioWare]

Written By
More from Patryk

Star Wars Battlefront – porównajmy grafikę na wszystkich platformach

Star Wars Battlefront jest wykonany bardzo pozytywnie na każdej z platform, gra...
Read More