Child of Light trafi również na PlayStation Vita

Child of Light to gra studia Ubisoft, która w ostatnim czasie trafiła na PlayStation 4, Xbox One, komputery osobiste, Wii U, PlayStation 3 oraz Xboksa 360. Autorzy gry potwierdzają, iż tytuł trafi również na PlayStation Vita.

Child of Light powstało na silniku Ubi Art Framework, który prezentuje wysoki poziom jakości.
Child of Light powstało na silniku Ubi Art Framework, który prezentuje wysoki poziom jakości.

Mamy dobre wiadomości dla właścicieli PlayStation Vita. Pierwsze recenzje Child of Light na konsolach stacjonarnych zadecydowały o tym, iż tytuł trafi również na PlayStation Vita. Szpila trafi do dystrybucji cyfrowej już drugiego lipca w cenie 11.99 funta, a więc około 60 złotych. W tym samym dniu odbędzie się również premiera tradycyjnej, pudełkowej wersji Child of Light w sklepach na całym świecie. 

Tradycyjna wersja pudełkowa zawierać będzie dodatkową zawartość, w tym nowych bohaterów, zestaw przedmiotów, jak również zupełnie nowe zadanie fabularne.  Historia w grze opowiada o głównej bohaterce gry i przedstawia jej drogę do dorosłości. Walki działają natomiast w klasycznym systemie turowym, w stylu znanym z japońskich gier. Aktualnie możecie pobrać ten tytuł na platformach cyfrowych dla PlayStation 3 oraz PlayStation 4, jak również poprzez Xbox Live. Jeżeli jesteście właścicielami konsoli Wii U, to szukajcie Child of Light w sklepiku Nintendo eShop.

[dzięki – VG 24/7]

Written By
More from Patryk

Poznaliśmy nowe informacje na temat Lara Croft and the Temple of Osiris

Crystal Dynamics przedstawiło graczom całkiem ciekawą ofertę w postaci Lara Croft and...
Read More