Charles Dance za kulisami produkcji gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon debiutuje na rynku już w maju na PlayStation 4, Xbox One oraz PC. Warto sprawdzić co działo się za kulisami tej produkcji.

Czekaliśmy na Wiedźmin 3: Dziki Gon i już jest na ostatniej prostej!
Czekaliśmy na Wiedźmin 3: Dziki Gon i już jest na ostatniej prostej!

W sieci pojawiły się nowe materiały wideo z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Produkcja CD Projekt RED trafiła już do tłoczni i teraz czekamy tylko na jej rynkowy debiut.

Pierwszym z materiałów wideo jest zakulisowe wideo przedstawiające osobę Charlesa Dance’a, który podkłada głos cesarzowi Nilfgaardu. Powinniście kojarzyć go jeszcze z udziału w serialu ”Gra o Tron”. Generalnie opowiada on o pracy nad grą Wiedźmin 3: Dziki Gon i wcielaniu się w postać cesarza.

Drugi materiał, może bardziej istotny, to prezentacja mapy świata gry. Filmik został przygotowany przez redakcję Gamespot. Z jednej strony powinniście uważać na spojlery, ale z drugiej autorzy odkrywają przed Wami nowe ciekawostki na temat gry Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Co ciekawe, potwierdzono że w trakcie zabawy będzie można powrócić do pierwotnej lokacji (prolog) celem wypełnienia questów i zadań pobocznych. Ponadto odwiedzimy też pałac w Wyzimie i Kaer Morhen.

Wiedźmin 3: Dziki Gon będzie dostępny na PlayStation 4, Xbox One i PC już od 19 maja tego roku.

[dzięki – http://www.egmnow.com/articles/news/behind-the-scenes-witcher-3-wild-hunt-video-highlights-charles-dances-voice-work/]

Written By
More from Patryk

PlayStation Plus maj 2015 – oferta ujawniona w Japonii

Japońscy gracze już wiedzą, jakie gry otrzymają w majowej ofercie PlayStation Plus....
Read More