Cenega wyda na polskim rynku grę Mortal Kombat X

Firma Cenega będzie oficjalnym dystrybutorem gry Mortal Kombat X na terenie naszego kraju. Tytuł pojawi się na PS4, PS3, X360, XO oraz PC.

Ależ ten czas leci, Mortal Kombat X to już dziesiąta odsłona tego kultowego cyklu bijatyk, teraz również na PlayStation 4 oraz Xbox One!
Ależ ten czas leci, Mortal Kombat X to już dziesiąta odsłona tego kultowego cyklu bijatyk, teraz również na PlayStation 4 oraz Xbox One!

Mortal Kombat X zadebiutuje na rynku 14 kwietnia w polskiej wersji językowej (napisy) na konsole Xbox One oraz Xbox 360, PlayStation 4, PlayStation 3, jak również na komputery osobiste PC w wersji pudełkowej i cyfrowej.

Mortal Kombat X to kolejna bardzo wyczekiwana produkcja od ekipy NetherRealm Studios. Gra połączy kinowy rozmach z zupełnie nowym typem rozgrywki podnoszącym poziom brutalności do maksimum, zaoferuje nowe doświadczenia oraz wprowadzi graczy w świat ciągłej sieciowej rywalizacji, gdzie każdy pojedynek jest ważny w walce o dominację. Po raz pierwszy Mortal Kombat X zaoferuje możliwość wyboru jednej z wielu wariacji każdej z postaci (tak zwanych stylów), charakteryzujących się indywidualną strategią oraz stylem walki. Tytuł oczywiście będzie charakteryzował się niezwykle efektowną grafiką oraz przemyślanym, niemniej efektownym systemem walki.

Mortal Kombat X Kollector’s Edition zawierająca:
  • Ręcznie malowaną figurkę Scorpiona (28cm)
  • Steel pack oraz stalowa karta z numerem seryjnym
  • Pierwszą cześć komiksu Mortal Kombat X: Blood Ties (w języku angielskim)
  • Złotą skórkę Scoropiona
Mortal Kombat X Special Edition, zawierająca:
  • Wyjątkowy Steel pack
  • Skórkę dla postaci Scorpiona – będąca efektem współpracy NetherRealm Studios oraz artystów obecnych na postalu MKKollective.com, który jest miejscem wymiany fan artów, obrazów muzyki i video ze świata Mortal Kombat

[informacja prasowa]

mkx-kollektors-edition_2_pk

mkx-kollektors-edition_pk

Written By
More from Patryk

Project CARS trafił w ręce miliona graczy

Project CARS jest bardzo popularne i trafiło już do miliona graczy na...
Read More