Cena PlayStation 4 oficjalnie obniżona

Firma Sony zdecydowała się na kolejną obniżkę ceny konsoli PlayStation 4 na globalnym rynku. Od teraz PlayStation 4 będzie można kupić za kwotę 50 dolarów mniejszą, a to już coś.

Japoński koncern od dłuższego czasu przygotowywał się do obniżki ceny PlayStation 4. Ostatnio pojawiły się nawet konkretne pogłoski na ten temat, które najwyraźniej postanowiło rozwiać samo Sony. Na oficjalnym blogu PlayStation poinformowano o cięciu cen konsoli aż o 50 dolarów. Miły gest ze strony japońskiej korporacji dla wszystkich tych, którzy jeszcze nie zakupili sprzętu. Od dnia 9 października, czyli już od jutra, wchodzi nowa cena konsoli PlayStation 4.

Oczywiście obniżka ceny konsoli dotyczy również wszelakiego rodzaju zestawów z grami. Sony przeceniło również następujące bundle packi z grami:

  • Nathan Drake Collection,
  • Call of Duty: Black Ops III 1TB,
  • Disney Infinity 3.0,
  • Star Wars: Battlefront
  • NHL 16

Nowa cena aktualnie dotyczy Stanów Zjednoczonych, ale powinniśmy spodziewać się w przeciągu kilkunastu godzin również odzewu z Europy. Firma Sony z pewnością zaktualizuje ceny sprzętu PlayStation 4 również na starym kontynencie. To z kolei powinno zmobilizować również konkurencję do aktualizację swojej oferty.

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/10/current-ps4-hardware-lineup.jpg”]

[interaction id=”55f29e858f1e968801f0efbf”]

Written By
More from Patryk

Znamy datę premiery WWE 2K15

WWE 2K15 to oficjalna bijatyka federacji amerykańskiego wrestlingu. Tytuł trafi na Xboksa...
Read More