Cena i data premiery dodatku DLC Serce z Kamienia do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

Pierwsze płatne, fabularne rozszerzenie do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon zostanie udostępnione z dniem 13 października na PlayStation 4, Xbox One oraz PC. CD Projekt RED ujawniło oficjalny komunikat w tej sprawie.

Długo musieliśmy czekać na pierwsze, płatne rozszerzenie DLC do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Teraz już wiemy, kiedy DLC Serce z Kamienia zostanie udostępnione w sieci. Firma CD Projekt RED ujawniła, że stanie się to już 13 października tego roku. Rozszerzenie zostanie wydane w wersji cyfrowej oraz limitowanej edycji pudełkowej za 80 złotych, zaś 70 złotych w ramach przedsprzedaży.

CD Projekt RED zapowiada, że gracze mogą liczyć aż na 10 godzin dodatkowej zabawy:

  • wprowadzeni zostaną nieznani wcześniej bohaterowie,
  • potężniejsze potwory,
  • wyjątkowy romans,
  • całkowicie nowa historia,
  • system Słów Runicznych.

Co ciekawe, warto również zainteresować się pudełkową wersją rozszerzenia Serce z Kamienia. We wnętrzu kolekcjonerskiego pudełka znajdziecie między innymi kod na cyfrową wersję dodatku oraz talię do gry w Gwinta, w zasadzie to dwie, mianowicie Scoia’tael i Potwory.

Wiedźmin 3: Dziki Gon po serii bezpłatnych dodatków ostatecznie otrzyma zupełnie nowe rozszerzenie fabularne. Warto jest się tym tytułem zainteresować, bowiem jego średnia na Metacritic aktualnie to 92 punkty. Trzecia odsłona serii to ogromny, zróżnicowany świat, który czeka na swoich odkrywców.

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/witcher-3-dlc.png”] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=Aj9OiKOuMX0″ allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”640″ height=”480″/]
Written By
More from Patryk

W przyszył tygodniu premiera gry DmC Devil May Cry: Definitive Edition

Już za tydzień premiera zestawu DmC Devil May Cry: Definitive Edition na...
Read More
  • To sie nazywa wyznaczanie standardów branży!!!!!