CDP zaprasza na turniej w Tony Hawk’s Pro Skater 5 do kawiarni Latawiec w Warszawie

Wydawnictwo CDP.pl, sklep California Skateshop oraz kawiarnia Latawiec zapraszają na wielki turniej z okazji premiery gry Tony Hawk’s Pro Skater 5 w Warszawie.

Frima CDP.pl wraz z California Skateshop i kawiarnią Latawiec zapraszają na turniej z okazji premiery gry Tony Hawk’s Pro Skater 5. Najlepszy wirtualny skater zostanie wyłoniony już 4 października w Warszawie, Wy też czujcie się zaproszeni.

Turniej w najnowszą odsłonę popularnej serii gier deskorolkowych, sygnowanych nazwiskiem legendy skateboardingu Tony Hawka, odbędzie się 4 października w warszawskim California Skateshop oraz sąsiadującej kawiarni Latawiec. Zgłoszenia należy przesyłać pod ten adres – info@californiaskateshop.pl – podając imię i nazwisko lub też ksywkę, a w temacie maila wpisując “Turniej Tony Hawk’s Pro Skater 5″. Należy pamiętać, że spośród wszystkich zgłoszeń wylosowanych zostanie 64 zawodników, którzy staną do walki o tytuł mistrza w Tony Hawk’s Pro Skater 5.

Pucharowa formuła turnieju zakłada rozegranie aż 3 rund, ćwierćfinałów, półfinałów i finału. Zawodnicy dobrani w pary będą rywalizować w 2-minutowych przejazdach w Tony Hawk’s Pro Skater 5, podczas których będą mieli za zadanie zdobycie jak największej liczby punktów za wykonywanie trików – zawodnik z lepszym wynikiem awansuje do kolejnej rundy.

Jakie nagrody można wygrać? Na czterech pierwszych zawodników czekać będą nagrody ufundowane przez California Skateshop, Vans oraz CDP.pl, a wśród wszystkich osób które zjawią się na miejscu wydarzenia zostaną rozlosowane nagrody niespodzianki. Oczywiście na turnieju nie zabraknie również przedstawicieli polskiego świata skateboardingu i rapu, a imprezę poprowadzi warszawski raper Diox.

Tony Hawk’s Pro Skater 5 ukaże się 2 października na konsole PlayStation 4 i Xbox One, oraz 20 listopada na PlayStation 3 i Xbox 360.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=s2vAkhVIHDI” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55f2c6668f1e968801f1dc61″]

Written By
More from Patryk

Wydawca Evolve jest zadowolony z wyników gry

Wydawca gry Evolve w postaci Take-Two jest zadowolony z wyników sprzedażowych. Tytuł...
Read More