Cdp.pl świętuje swoje urodziny wielką promocją

Serwis cyfrowej dystrybucji gier wideo cdp.pl obchodzi 2. urodziny i zamierza to świętować w wielkim stylu.

cdp.pl obchodzi urodziny, w związku z tym przygotowano dla graczy mnóstwo ciekawych ofert.
cdp.pl obchodzi urodziny, w związku z tym przygotowano dla graczy mnóstwo ciekawych ofert.

Serwis cyfrowej dystrybucji cdp.pl obchodzi swoje urodziny. W związku z tym wydarzenie w serwisie ruszyła promocja na ponad 200 tytułów ze wszystkich kategorii, w tym gier, e-booków, filmów i audiobooków. Obchodom towarzyszyć będą tak zwane „rozdawki” na profilach społecznościowych cdp.pl, gdzie 100 klientów którzy zrobią podczas promocji największe zakupy otrzyma pakiet z grą Diablo III i filmem Iron Man 3.

Serwis informacyjny cdp.pl, który wystartował w październiku 2012 roku, zaczynał zaledwie z 32 grami w ofercie. Dziś pochwalić się może czterema kategoriami cyfrowych multimediów w postaci gier, e-booków, filmów oraz audiobooki, oraz blisko 6500 pozycji. Wśród ponad 100 wydawców i partnerów współpracujących z cdp.pl można znaleźć m.in. Electronic Arts, Ubisoft, Warner Bros., Albatros, Wydawnictwo Literackie, Prószyński i S-ka, Zysk, Audioteka.

Wracając do imprezy dotyczącej urodzin, na graczy czekają zniżki sięgające nawet 75% na takie tytuły jak South Park: Kijek Prawdy, SPINTIRES, Battlefield 4, Gothic Universe, Anno 2070 i wiele innych. Część tytułów jest objęta promocją tylko do piątku więc warto się pospieszyć – a w piątek pojawią się nowe propozycje w ofercie.

Na imprezie urodzinowej cdp.pl gier do wyboru, do koloru!
Na imprezie urodzinowej cdp.pl gier do wyboru, do koloru!
Written By
More from Patryk

Zapowiedziano nową odsłonę Baldur’s Gate

Kolejna legenda ma szansę na powrót do obiegu branży gier wideo. Tym...
Read More