Cdp.pl świętuje swoje urodziny wielką promocją

Serwis cyfrowej dystrybucji gier wideo cdp.pl obchodzi 2. urodziny i zamierza to świętować w wielkim stylu.

cdp.pl obchodzi urodziny, w związku z tym przygotowano dla graczy mnóstwo ciekawych ofert.
cdp.pl obchodzi urodziny, w związku z tym przygotowano dla graczy mnóstwo ciekawych ofert.

Serwis cyfrowej dystrybucji cdp.pl obchodzi swoje urodziny. W związku z tym wydarzenie w serwisie ruszyła promocja na ponad 200 tytułów ze wszystkich kategorii, w tym gier, e-booków, filmów i audiobooków. Obchodom towarzyszyć będą tak zwane “rozdawki” na profilach społecznościowych cdp.pl, gdzie 100 klientów którzy zrobią podczas promocji największe zakupy otrzyma pakiet z grą Diablo III i filmem Iron Man 3.

Serwis informacyjny cdp.pl, który wystartował w październiku 2012 roku, zaczynał zaledwie z 32 grami w ofercie. Dziś pochwalić się może czterema kategoriami cyfrowych multimediów w postaci gier, e-booków, filmów oraz audiobooki, oraz blisko 6500 pozycji. Wśród ponad 100 wydawców i partnerów współpracujących z cdp.pl można znaleźć m.in. Electronic Arts, Ubisoft, Warner Bros., Albatros, Wydawnictwo Literackie, Prószyński i S-ka, Zysk, Audioteka.

Wracając do imprezy dotyczącej urodzin, na graczy czekają zniżki sięgające nawet 75% na takie tytuły jak South Park: Kijek Prawdy, SPINTIRES, Battlefield 4, Gothic Universe, Anno 2070 i wiele innych. Część tytułów jest objęta promocją tylko do piątku więc warto się pospieszyć – a w piątek pojawią się nowe propozycje w ofercie.

Na imprezie urodzinowej cdp.pl gier do wyboru, do koloru!
Na imprezie urodzinowej cdp.pl gier do wyboru, do koloru!
Written By
More from Patryk

Lords of the Fallen – zapowiedź

Lords of the Fallen to stworzone przez polskie studio CI Games RPG...
Read More