CDP.pl startuje z polską wersją PESLeague

Firma CDP.pl przygotowała świetną wiadomość dla wszystkich tych, którzy grają w grę Pro Evolution Soccer 2015. Od teraz startuje polska wersja ligi PESLeague.

PES 2015 to pierwsza odsłona serii projektowana z myślą o konsolach nowej generacji.
PES 2015 to pierwsza odsłona serii projektowana z myślą o konsolach nowej generacji.

CDP.pl, czyli oficjalny dystrybutor gry Pro Evolution Soccer 2015 w Polsce, pragnie poinformować fanów gry, że polska wersja PESLeague jest już aktywna.

Gracze z całej Polski będą mogli uczestniczyć w oficjalnych rozgrywkach ligowych Pro Evolution Soccer 2015 online oraz offline od samego początku ligi, czyli od 13 listopada 2014. Za sprawą kooperacji PESLeague oraz CDP.pl lokalni gracze będą mogli brać udział w szeregu wydarzeń i wygrywać w nich związane z popularną piłkarską serią wszelakie nagrody.

Ponadto już wkrótce gracze będzą mogli zgłaszać na stronie wyniki lokalnych turniejów offline, aby zwiększyć swoje szanse na zdobycie wspaniałych nagród i uczestnictwo w polskim finale offline. Dobry wynik w tym ostatnim będzie przepustką do PES 2015 World Final, który odbędzie się 6 czerwca w Berlinie, w dniu finału Ligi Mistrzów.

Najnowszą odsłona tej popularnej serii jest Pro Evolution Soccer 2015, które pojawiło się na rynku 13 listopada ubiegłego roku. Gra jest dostępna na PlayStation 4, Xbox One, Xboksie 360, PlayStation 3 oraz komputerach klasy PC.

[informacja prasowa]

Zarejestruj się i rozgrywaj mecze z najlepszymi!
Zarejestruj się i rozgrywaj mecze z najlepszymi!
Written By
More from Patryk

PES 2015 – mamy pierwszy trailer oraz screeny

Pro Evolution Soccer 2015 to piłkarska gra, która trafi na PlayStation 4,...
Read More