CDP.PL – prawie trzysta przecenionych pozycji z okazji Dnia Kobiet

CDP.pl ewoluuje!

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet, serwis cyfrowej dystrybucji cdp.pl przygotował specjalne oferty na e-booki, filmy i gry ”dla Niej” i ”dla Niego”, w której znalazło się prawie 300 pozycji w cenie 4,99 złotego.

castlevania-lords-of-shadow-review-banner2

Z okazji Dnia Kobiet, a więc święta płci pięknej, platforma cdp.pl przygotowała świetną ofertę dla Pań i Panów. W ofercie specjalnie przygotowanej „dla Niej” znajdą się m.in. e-booki noblistki Alice Munro, romanse, ale równie kryminały jak „Księżniczka z lodu”, filmy „Bodyguard” „Dziennik Bridget Jones” i inne komedie romantyczne, oraz gry przygodowe i logiczne jak „Gray Matter” czy „Hexus”. W promocji „dla Niego” znalazły się natomiast m.in. kryminały i powieści faktu „Krąg śmierci” Chrisa Tvedta czy „Niełatwy dzień” o komandosach Navy Seals, filmy akcji „Rambo”, „Zabójcza broń” czy „Mad Max”, oraz gry Saboteur, WRC 4 czy FIFA 14

Poza promocjami cenowymi serwis przygotował także szereg niespodzianek dla swoich użytkowników. Miłośników filmów i książek w formie cyfrowej, ucieszy fakt, że każdy kto kupi na prezent e-booki lub filmy za co najmniej 20 zł, otrzyma kupon uprawniający do 20% zniżki na daną kategorię multimediów w cdp.pl. Warto również skorzystać z systemu zapraszania znajomych do serwisu, za pośrednictwem własnego unikalnego linku. Po zakończeniu promocji, 5 osób którym uda się zaprosić jak najwięcej znajomych, którzy zarejestrują się w serwisie, otrzyma kod na nowość z katalogu Konami Castlevania: Lords of Shadow 2. Co ciekawe, pierwsze tysiąc zamówień otrzyma darmowy dostęp do gry o Powstaniu Warszawskim, czyli Uprising 44. Promocja potrwa do końca niedzieli, dziewiątego dnia marca.

Written By
More from Patryk

EA Polska zaprasza na wielki Turniej FIFA 16 na Xbox One

Firmy Komputronik oraz EA Sports organizują turniej gry FIFA 16 w Warszawie,...
Read More