CDP.PL – prawie trzysta przecenionych pozycji z okazji Dnia Kobiet

CDP.pl ewoluuje!

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet, serwis cyfrowej dystrybucji cdp.pl przygotował specjalne oferty na e-booki, filmy i gry ”dla Niej” i ”dla Niego”, w której znalazło się prawie 300 pozycji w cenie 4,99 złotego.

castlevania-lords-of-shadow-review-banner2

Z okazji Dnia Kobiet, a więc święta płci pięknej, platforma cdp.pl przygotowała świetną ofertę dla Pań i Panów. W ofercie specjalnie przygotowanej „dla Niej” znajdą się m.in. e-booki noblistki Alice Munro, romanse, ale równie kryminały jak „Księżniczka z lodu”, filmy „Bodyguard” „Dziennik Bridget Jones” i inne komedie romantyczne, oraz gry przygodowe i logiczne jak „Gray Matter” czy „Hexus”. W promocji „dla Niego” znalazły się natomiast m.in. kryminały i powieści faktu „Krąg śmierci” Chrisa Tvedta czy „Niełatwy dzień” o komandosach Navy Seals, filmy akcji „Rambo”, „Zabójcza broń” czy „Mad Max”, oraz gry Saboteur, WRC 4 czy FIFA 14

Poza promocjami cenowymi serwis przygotował także szereg niespodzianek dla swoich użytkowników. Miłośników filmów i książek w formie cyfrowej, ucieszy fakt, że każdy kto kupi na prezent e-booki lub filmy za co najmniej 20 zł, otrzyma kupon uprawniający do 20% zniżki na daną kategorię multimediów w cdp.pl. Warto również skorzystać z systemu zapraszania znajomych do serwisu, za pośrednictwem własnego unikalnego linku. Po zakończeniu promocji, 5 osób którym uda się zaprosić jak najwięcej znajomych, którzy zarejestrują się w serwisie, otrzyma kod na nowość z katalogu Konami Castlevania: Lords of Shadow 2. Co ciekawe, pierwsze tysiąc zamówień otrzyma darmowy dostęp do gry o Powstaniu Warszawskim, czyli Uprising 44. Promocja potrwa do końca niedzieli, dziewiątego dnia marca.

Written By
More from Patryk

Poznaliśmy zawartość zamówień przedpremierowych Assassin’s Creed: Unity?

Już możecie składać zamówienia przedpremierowe na Assassin’s Creed: Unity. Tytuł pojawi się...
Read More