CDP.PL – ponad pięćdziesiąt gier i Wiedźmin: Edycja Rozszerzona za 4.99!

CDP.pl ewoluuje!

Platforma cdp.pl ogłosiła ciekawą ofertę na nadchodzący okres. W dystrybucji cyfrowej do wyciągnięcia są naprawdę ciekawe gry. Oferta promocyjna zawierać będzie pięćdziesiąt tytułów w cenie 4.99 zł!

wiedmin

W związku z rozpoczynającymi się ostatkami, w czwartek 27 lutego, serwis cdp.pl rozpoczyna promocję, w której przeceni ponad 50 gier poniżej 5 zł! Przy tej okazji, każdy kto wyda co najmniej 25 zł otrzyma zniżkę na kolejne zakupy! Po wielkim sukcesie specjalnej akcji przy okazji Wielkiego Cyfrowego Giermaszu, w którym użytkownicy w zaledwie kilka godzin odblokowali grę „Wiedźmin 2: Zabójcy królów” za 9,99 zł, przyszedł czas obniżkę ceny pierwszej części przygód Geralta. W momencie rozpoczęcia akcji, wśród ponad 50 tytułów dostępnych za niecałe 5 zł, nie będzie „Wiedźmina: Edycji Rozszerzonej” – to użytkownicy serwisu po raz kolejny obniżą cenę gry. Każdy zakup i każdy nowo zarejestrowany użytkownik w serwisie cdp.pl napełniać będzie specjalny pasek postępu, który po osiągnięciu 100% spowoduje obniżenie ceny gry „Wiedźmin: Edycja Rozszerzona” do wartości 4,99 zł, na 12 godzin! 

Dodatkowo, każdy kto wyda podczas ostatkowej promocji co najmniej 25 zł, otrzyma po zakończeniu promocji 25% zniżki na kolejny zakup w serwisie. Wśród tytułów objętych promocją znajdą się m.in.: Bunch of Heroes, Desperados 2: Cooper’s Revange, Gothic 3 czy Flashback HD. Ostatki w cdp.pl rozpoczną się 27 lutego o 10:00 i potrwają do końca weekendu.

Written By
More from Patryk

Sony Santa Monica zapowie nowe gry na targach E3?

Sony Santa Monica to studio, które ma na swoim koncie między innymi...
Read More