CDP.PL – ponad pięćdziesiąt gier i Wiedźmin: Edycja Rozszerzona za 4.99!

CDP.pl ewoluuje!

Platforma cdp.pl ogłosiła ciekawą ofertę na nadchodzący okres. W dystrybucji cyfrowej do wyciągnięcia są naprawdę ciekawe gry. Oferta promocyjna zawierać będzie pięćdziesiąt tytułów w cenie 4.99 zł!

wiedmin

W związku z rozpoczynającymi się ostatkami, w czwartek 27 lutego, serwis cdp.pl rozpoczyna promocję, w której przeceni ponad 50 gier poniżej 5 zł! Przy tej okazji, każdy kto wyda co najmniej 25 zł otrzyma zniżkę na kolejne zakupy! Po wielkim sukcesie specjalnej akcji przy okazji Wielkiego Cyfrowego Giermaszu, w którym użytkownicy w zaledwie kilka godzin odblokowali grę „Wiedźmin 2: Zabójcy królów” za 9,99 zł, przyszedł czas obniżkę ceny pierwszej części przygód Geralta. W momencie rozpoczęcia akcji, wśród ponad 50 tytułów dostępnych za niecałe 5 zł, nie będzie „Wiedźmina: Edycji Rozszerzonej” – to użytkownicy serwisu po raz kolejny obniżą cenę gry. Każdy zakup i każdy nowo zarejestrowany użytkownik w serwisie cdp.pl napełniać będzie specjalny pasek postępu, który po osiągnięciu 100% spowoduje obniżenie ceny gry „Wiedźmin: Edycja Rozszerzona” do wartości 4,99 zł, na 12 godzin! 

Dodatkowo, każdy kto wyda podczas ostatkowej promocji co najmniej 25 zł, otrzyma po zakończeniu promocji 25% zniżki na kolejny zakup w serwisie. Wśród tytułów objętych promocją znajdą się m.in.: Bunch of Heroes, Desperados 2: Cooper’s Revange, Gothic 3 czy Flashback HD. Ostatki w cdp.pl rozpoczną się 27 lutego o 10:00 i potrwają do końca weekendu.

Written By
More from Patryk

Watch Dogs 2 zapowiedziane?

Watch Dogs to jedna z najciekawszych nowych marek ostatnich lat. Z pewnością...
Read More