CD Projekt RED zapowiedziało letnią konferencję, nadciąga święto Wiedźmina 3: Dziki Gon

Firma CD Projekt RED zaplanowała na przyszły czwartek specjalną konferencję, na której zostaną ujawnione nowe informacje na temat gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. 

Nowy logotyp firmy CD Projekt RED jest całkiem przemyślany i stylistycznie przyjemny.
Nowy logotyp firmy CD Projekt RED jest całkiem przemyślany i stylistycznie przyjemny.

CD Projekt RED, autorzy gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, zaplanowali na najbliższy czwartek specjalną, letnią konferencję prasową. Wydarzenie będzie transmitowane w internecie, na platformie GOG.com/stream oraz Twitch.tv od godziny 20: 00. Jeżeli nie macie planów na czwartkowy wieczór, to jak najbardziej zapraszamy Was na to spotkanie. 

Podczas imprezy zostanie dotknięte kilka kwestii, w tym informacje dotyczące składania zamówień przed premierowych, sekrety Edycji Kolekcjonerskiej, nowe wiadomości o planszowej grze The Witcher: Adventure Game, ale również mamy zobaczyć nową technologię GOG.com. Na temat imprezy postanowił wypowiedzieć się sam Marcin Iwiński, czyli współzałożyciel CD Projekt RED.

”Zaczęło się upalne lato, więc mamy dla wszystkich gorące informacje. Tegoroczna konferencja będzie naprawdę wyjątkowa, mamy dla Was świeżutkie informacje na temat Wiedźmina 3 i Edycji Kolekcjonerskiej oraz masę szczegółów na temat przyszłości GOG.com”

W sieci pojawił się nawet stosowny zwiastun konferencji, oraz promocyjna ilustracja. Podobna impreza odbyła się w czasach promowania gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów. Podczas relacji na żywo mamy zobaczyć również zupełnie nowy kawałek rozgrywki, co jest chyba najciekawszym punktem programu. Czekamy z niecierpliwością na rozwój sytuacji, będziecie oglądać z nami?

Written By
More from Patryk

Dishonored: Game of the Year Edition w wydaniach Classics oraz Essentials trafiły na rynek

Dishonored: Game of the Year Edition pojawiło się na rynku w wersjach...
Read More