CD Projekt RED zapowiadają nową grę Witcher: The Role Playing Game

CD Projekt RED nie zamierza czekać i już teraz, w momencie niesamowitej popularności Wiedźmin 3: Dziki Gon, zapowiada kolejną grę, tym razem Witcher: The Role Playing Game.

Firma CD Projekt RED zapowiedziała właśnie grę Witcher: The Role Playing Game na rok 2016. Będzie to fabularna gra, dzięki której gracz pozna zupełnie nowe postaci, historie oraz wydarzenia w znanym uniwersum.

Oczywiście firma CD Projekt RED zatrudniła do wykonania tej gry studio R. Talsorian Games, które już wcześniej współpracowała z Polakami. Wspomniana ekipa w przeszłości zajmowała się przygotowaniem gry fabularnej na motywach Cyberpunk 2077, a więc można stwierdzić, że znakomicie znają się na swoim fachu.

Witcher: The Role Playing Game powinno zainteresować fanów klasycznych, stołowych gier fabularnych. Wszystko ma zostać przygotowane z należytym pietyzmem. REDzi zapowiedzieli powrót znanych postaci, miejscówek i przedmiotów.

Jeżeli tylko kończycie Wiedźmin 3: Dziki Gon i czekacie na najnowszą aktualizację z trybem New Game Plus, to warto również przygotować się na grę Witcher: The Role Playing Game. CD Projekt RED się znakomicie rozwija – trzymam kciuki.

[dzięki – http://thewitcher.com/news/view/1086]

witcher3_role playing game

Written By
More from Patryk

Sony przypomina o listopadowej ofercie PlayStation Plus

PlayStation Polska EXTRA opublikowało na swoim kanale filmik dotyczący listopadowej oferty PlayStation...
Read More