CD Projekt RED zapewnia, że wyciek informacji nie wpłynie na datę premiery gry.

Wiedźmin 3: Dziki Gon to gra RPG dzieła naszego rodzimego studia CD Projekt RED. Wiedźmin to marka, której nie trzeba nikomu zwłaszcza po znakomitej drugiej części. Platformy docelowe to komputery osobiste, PlayStation 4, a także Xbox One. Gra trafi do sprzedaży już 25 lutego przyszłego roku. 

W Wiedźminie3: Dziki Gon twórcy po raz pierwszy zaoferują graczom w pełni otwarty świata

Do przecieków odnośnie fabuły i innych mechanik, które zobaczymy w Wiedźminie doszło przez włamanie do komputera jednej z pracownic studia. Więcej opisaliśmy tutaj. Do sieci wyciekło naprawdę sporo informacji, nie dziwi więc fakt, że komentarz CD Projekt RED w tej sprawie jest niemalże natychmiastowy.

„W wyniku obejścia naszych zabezpieczeń do sieci dostało się  dużo plików z procesu dokumentującego produkcję Wiedźmina 3: Dziki Gon. Część z nich zawiera informacje na temat fabuły. Prosimy o cierpliwość i przestrzegamy przed czytaniem jakichkolwiek ujawnionych informacji, ponieważ mogą one zmniejszyć przyjemność z odkrywania gry. Ujawnienie tych szczegółów nie wpływa na harmonogram prowadzonych prac w żaden sposób”

My również przestrzegamy, abyście uważali co czytacie, jeśli nie chcecie sobie psuć zabawy. Wielka szkoda, że tak ważne informacje trafiają do sieci już teraz, gdzie do premiery gry zostało jeszcze około 7 miesięcy. Miejmy nadzieję, że to ostatni taki przypadek i nikt więcej nie będzie chciał zepsuć zabawy fanom Wiedźmina.

More from Mikołaj Ciesielski

Batman: Arkham Knight- nowy gameplay, sporo akcji i Batmobil!

Batman: Arkham Knight to kolejna odsłona serii, za którą odpowiedzialne jest studio...
Read More