CD Projekt RED uważa, że Cyberpunk 2077 będzie czym ambitniejszym od Wiedźmina

Prezes CD Projekt RED Adam Kiciński jest przekonany o wartości gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, ale to Cyberpunk 2077 będzie ambitniejszą produkcją.

W rozmowie z Rzeczpospolitą szef studia CD Projekt RED wypowiadał się na temat gier Wiedźmin 3: Dziki Gon oraz Cyberpunk 2077. Jego zdaniem sukces Wiedźmina nie jest szczytem ambicji CD Projekt RED.

Adam Kiciński analizuje sytuację gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na innych rynkach i przyznaje, że wzorem do naśladowania jest GTA 5, które zarobiło milion dolarów w ciągu jednego dnia.

Należy jednak pamiętać, iż studio CD Projekt RED teraz pracuje nad zupełnie innym tytułem, który ma rozwijać plany inwestycyjne firmy. Cyberpunk 2077 to wciąż wieka niewiadoma, ale Kiciński jest przekonany o tym, że to będzie najambitniejszy projekt firmy od lat.

”Cyberpunk 2077 ma być grą jeszcze ambitniejszą od Wiedźmina. Liczymy na jeszcze większy sukces. Wiedźmin nie osiągnął jeszcze maksymalnych poziomów sukcesu finansowego, jakie osiągają najlepsze gry.”

Gra Cyberpunk 2077 to pieśń przyszłości, ale już teraz należy się jej przyglądać i wyczekiwać na kolejny trailer bądź screeny. Tytuł może być atrakcyjny pod względem tematyki, aczkolwiek CD Projekt RED muszą się zmierzyć z nową marką i wielkimi oczekiwaniami.

[dzięki – http://www4.rp.pl/Wywiady/306299792-Zrobimy-kolejny-skok-w-rozwoju.html]

cyberpunk

[interaction id=”558941d99903ebaf492eb979″]

Written By
More from Patryk

Jak sprzedało się Gran Turismo 6 na PlayStation 3?

Gran Turismo 6 to jedna z najlepszych gier wyścigowych na rynku, choć...
Read More