CD Projekt RED uspokaja fanów, Cyberpunk 2077 ma się dobrze

Firma CD Projekt RED pragnie uspokoić wszystkich graczy oczekujących informacji na temat Cyberpunk 2077. Tytuł ma się dobrze, ale aktualnie studio zajmuje się grą Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Cyberpunk 2077 to bardzo tajemniczy projekt firmy CD Projekt RED w klimatach science-fiction.
Cyberpunk 2077 to bardzo tajemniczy projekt firmy CD Projekt RED w klimatach science-fiction.

Wiedźmin 3: Dziki Gon to aktualnie najistotniejszy projekt firmy CD Projekt RED i to nim zespół zamierza się zajmować aż do premiery w maju. Gracze pamiętają również o zapowiedzianym Cyberpunk 2077, który ma trafić najprawdopodobniej na konsole nowej generacji oraz komputery osobiste. Firma CD Projetk RED, ustami specjalisty od public relations tłumaczy swoje stanowisko w tej sprawie redakcji Gamespot.

”Pierwsza zasada dotycząca Cyberpunk 2077 brzmi: nie rozmawiamy o Cyberpunk 2077. Mówiąc poważniej, tak w skrócie, na płaszczyźnie komunikacyjnej, na razie skupiamy się w całości na grze Wiedźmin 3: Dziki Gon. Każdy pracuje wyjątkowo ciężko, by dać graczom z całego świata grę RPG, która na długo zostanie zapamiętana.

Nie obawiajcie się jednak, z Cyberpunkiem 2077 jest wszystko w porządku, jego czas nadejdzie.” Michał Platkow-Gilewski, dział marketingu i PR-u w CD Projekt RED.

Polityka CD Projekt RED jest oczywista, firma przygotowuje się do wielkiej premiery gry Wiedźmin 3: Dziki Gon i to na tym chce się w tym momencie skupiać.

Rzeczone Cyberkunk 2077 to nadal bardzo tajemniczy projekt. Opinia publiczna nie otrzymała sprecyzowanych informacji na temat premiery tej gry, schematów rozgrywki bądź platform docelowych. Możemy zatem mniemać, iż gra pojawi się na PlayStation 4 oraz Xbox One. Na więcej informacji będziemy musieli poczekać.

[dzięki – http://www.gamespot.com/articles/cyberpunk-2077-staying-in-the-shadows-for-now/1100-6424517/]

Cybrpunk 2077 to kolejny, po Wiedźmin 3: Dziki Gon, super projekt rodzimego studia CD Projekt RED.
Cybrpunk 2077 to kolejny, po Wiedźmin 3: Dziki Gon, super projekt rodzimego studia CD Projekt RED.
Written By
More from Patryk

Tekken 7 – nowy, fenomenalny zwiastun prosto z Comic-Con!

Legendarna bijatyka firmy Capcom została zaprezentowana podczas imprezy Comic-Con. Pierwszy w pełni...
Read More