CD Projekt RED udostępni New Game Plus w Wiedźmin 3: Dziki Gon

CD Projekt RED wsłuchało się w głosy fanów i zdecydowało się wprowadzić do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon tryb New Game Plus.

Jeżeli znudził się Wam Wiedźmin 3: Dziki Gon na normalnych poziomach trudności, to tryb New Game Plus powinien na nowo rozpalić w Was chęć do gry.

CD Projekt RED zapowiedziało właśnie kolejne, darmowe DLC do swojej superprodukcji, które wprowadzi zupełnie nowy tryb, na który gracze zgłaszali ostatnio zapotrzebowanie. Twórcy gry proszą jednak jeszcze o chwilę cierpliwości, aby dopracować go do perfekcji.

Oczywiście gameplay w trybie New Game Plus to lubiana wersja tej samej kampanii na zdecydowanie wyższym poziomie trudności. Gracze znający dokładnie świat Rivii powinni być zainteresowani wyżej klasy przeciwnikami, silniejszymi potworami i większą ich wytrzymałością.

Data premiery rzeczonego dodatku DLC nie została jeszcze ustalona. Ale myślę że już niebawem powinniśmy poznać termin udostępnienia tego trybu. Radzę się pośpieszyć z ukończeniem gry, jeżeli jeszcze ”liżecie ściany” w Wiedźmin 3: Dziki Gon, bo nadchodzi New Game Plus!

[dzięki – http://www.gamespot.com/articles/witcher-3s-final-free-dlc-is-new-game-plus/1100-6429215/]

witcher 3 newgameplus

witcher_3_fan_art_3

[interaction id=”559bca54529840a30ea3bd63″]

Written By
More from Patryk

Co znajdzie się w dodatku DLC #DrinkforDLC do Dying Light?

Techland nie rezygnuje absolutnie z rozwijania gry Dying Light i przedstawia kolejną...
Read More